Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még ebből pozitiv 2-3...

Lehet még ebből pozitiv 2-3 nap múlva?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Mensim előtt vagyok még 3 nappal. de kell progi pótlás ha pozitiv a teszt.

Ma teszteltem delelőtti vizeletből.

( vaterás teszt )


mintha lenne ott második csík :


[link]


De lehet hogy képzelődöm !



2016. dec. 15. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Látok en is valamit telorol de kb 2 perce csak a kepet nezem . Ebből lehet bármi .. majd jelentkezz mi lett . Drukkolok
2016. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod ! igen tényleg elég bizonytalan. És én is néztem a telefonomról és arról jobban látszik mint a gépem monitoráról.

Hát kiderül néhány nap múlva.

enyhe feszülést érzek a hasamban... de ez még lehet mensi is !

Jobban örülnék ha baba lenne :)

írok amint van fejlemény !:)

2016. dec. 15. 14:04
 3/11 whitelady1 ***** válasza:
Mintha látnék én is valamit! Szerintem holnap is tesztelj! Drukkolok
2016. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod !


Bizakodom ! de nem élem bele magam !


És a drukkot is köszönöm Nektek !!!

Holnap megpróbálok reggeliből tesztelni. (vaterás tesztem van otthon bőven :)))) )

2016. dec. 15. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Mintha :)


De ne aggódj, normál esetbe sokan a mensi kimaradás után tesztelnek és úgy kapnak progipótlás és minden rendben van akkor is :) Én javaslom, hogy ha nemvárt napján már szép határozott halvány lesz menj el magánvérvételre progit és hcg-t nézetni aztán irány a doki és kapsz pótlást ha kell. Drukkolok!

2016. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is !


Lehet hogy az lenne a legtutuibb , egy HCG vérteszt. + progi szint. mindjárt nézek is egy magán labort... de oda is csak legkorábban hétfőn tudok menni. Holnap egésznap irodához vagyok kötve ! :(


volt már egy vetélésem, igy a dokim javasolta, hogy amint van pozitiv teszt, keressem őt meg és tegyünk meg mindent azért hogy megmaradjon...


Igazán boldog lennék :)

Nem mellesleg sehol nem tartok még a karácsonyi ajándékokkal... jó lenne, ha nem is kéne agyon bonyolítanom, mert megkapnánk a legdrágább legnagyobb ajándékot amit csak lehet :))))

2016. dec. 15. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Centrumlab. oda szombaton is lehet menni ;)
2016. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ezt teszteltem ma :


[link]

Ezen mintha kicsit jobban látszódna ! Ez biztató lehet mar ?



Jah es néztem a naptaramat ... Amikor az első tesztet csináltam akkor nem is 2-3 nap volt nemvartig , hanem 5.

2016. dec. 17. 10:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biztató :) első vagyok :) szurkolok
2016. dec. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Köszönöm szépen a drukkot , de a mai tesztem is hasonló lett mint a tegnapi ... így azt gondolom nem lesz már ez évben baba :(


Persze amíg nem jön meg addig van remény... de nem görcsölök rá ennyire, mert végén még ezmiatt nem jön majd meg :(((


Ha van esetleg változás azt mindenképp megírom !


Köszi mégegyszer Csajok !

2016. dec. 19. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!