Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen nálad egy normál...

Milyen nálad egy normál menstruáció?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a gyógyszert és most nem tudom, hogy milyennek is kellene általában lennie. Sokan írják, hogy darabos meg hasonlók. De pl. ha valaki terhesen menstruál, akkor darabos, vagy csak "tiszta vér"Sötét vagy pirosas a normál mensi.
2010. máj. 2. 16:08
1 2 3 4
 1/31 eszo ***** válasza:
100%

szia!


én kb 4-5 hónapja hagytam abba a fog.gátlót..

nekem rendesen jön a mensi.4-5 napos..általában az elején erősebb, élénkebb pirosas színű..3-4.napon már kevesebb..olyankor néha darabos. A végén alig van és inkább barnás..

bocs, ha kicsit gusztustalan voltam..de te akartad tudni! :-)

sajna a terhesen menstruálós kérdésedre nem tudok válaszolni..én most szeretnék babát, de eddig még nemjött össze..

talán majd ebben a hónapban! :-)

2010. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én 3 hónapja hagytam abba, és olyan fura nekem, hogy kevés a vérzésem 3-4 napig tart, de csak az első nap pirosas és normális mennyiség, utána viszont már alig alig.

És mellesleg az is fura, hogy a mostaninál vannak megjön érzéseim. Nekem soha nem volt, mindig pontos volt, tudtam ha reggel felkelek már ott van. :D

Most pedig szurkált a petefészkemnél és olyan fura volt.

2010. máj. 2. 16:32
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Amikor elkezdtem tablettát szedni, nekem nagyon kevés lett a vérzés és a tabletta abbahagyása után is így maradt. Még mindig úgy történik, hogy az első két nap van rendesen, de akkor sem sok, csak normál mennyiség, utána viszont a köv. 2-3 napban már nagyon kevés, néha otthon elég egy tisztasági is. A színe sem piros már olyankor.


A terhesen való vérzés viszont nem normális dolog.

2010. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én júniusban hagytam abba a fogamzásgátlót 2 év után. Az első fél évben ugyanúgy jött meg, mint előtte, órára pontosan 28. nap este, ugyanúgy 5 napig tartott, az első reggeltől az utolsó előtti estig közepes, sötét színű, nem darabos volt. Január óta viszont teljesen megkergültem, volt, hogy 2 napig tartott és 25 nap után jött meg, akkor is csak pecsételő, volt, hogy 31 nap után 6 nap, amiből négy pecsételő. Az orvosom szerint normális a 3-4 nap ingadozás. Nekem is vannak benne "darabok", pedig nem várok még babát sajnos.

2010. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
7 napig tart. ebből az utolsó 2-3 már csak barna. 2. és 3. nap a legerősebb, illetve az első éjszaka. néha vannak darabok
2010. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nálam a mostani mindössze másfél napból állt.

2010. máj. 5. 09:43
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

gondolom terhességre gyanakszol. tesztet nem csináltál?


másfél nap nem mondható normálisnak. kéne csinálnod tesztet. ha pozitív, lehet örülni, ha negatív, akkor meg orvoshoz kéne fordulni minél hamarabb

2010. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igaz Én már régen abba hagytam a gyógyszer szedést (1éve),de nekem is hasonló volt,mint neked most!Azóta alig van meg nem piros és,ha megjön 2-3 nap nagyon kevés,aztán 2-3 nap baránzgatás!!!
2010. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nálam első nap volt úgymond rendesen, másnap enyhe, 3.nap pedig semmi, se barna se semmi.
2010. máj. 5. 10:41
 10/31 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig szokott tartani,előtte és utána is enyhe barnás 1-2 napig.Legutóbb 28 napra jött meg de csak másfél napig tartott,én is furcsának találtam.Vettem tesztet,holnap reggel megcsinálom :) Remélem pocaklakó és nem hormonzavar okozta :))))
2010. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!