Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció elött hány nappal...

Menstruáció elött hány nappal mutat a terhességi teszt már valamit? A ciklusom 28 napos. Augusztus 24. kén volt meg utoljara 5napig szokot meg lenni, és holnap kéne meg jönie. Ha most csinálnék egy tesztet ki mutatna valamit? Remélem pozitív lesz

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lutri. Nekem 4 nappal előtte pozitív lett a teszt, sokaknak csak több napos késés után.
2016. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálkozhatsz.. ha nem mutatja ki akkor meg reménykedhetsz még..
2016. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
negativ lett
2016. szept. 20. 12:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon halványan látom a második csíkot
2016. szept. 20. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Reggel csinálj, első vizeletből egy újabbat.

Amikor még el sem érkezett a vérzés napja, akkor nap közben nem igazán érdemes tesztelgetni, mert nem elég koncentrált a vizelet.


Ha időn túl jött ki a második csík, akkor én nem foglalkoznék vele.

2016. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kimutatta 4 nappal hamarabb, igaz elég halvány volt. Barátnőmnek nemvárt után egy héttel. Majd idegbajt kapott, mert tünetei voltak, mensi sehol. Szóval ez a hcg mennyiségétől függ és szerintem attól is, ha félidőn jóval később fogant a baba.
2016. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemvart előtt csak reggeli koncentralt mutat valamit, ha kozepidoben fogant. Napközben csak késés utan mutat valamit... Az a teszt amin keresni kell a csíkokat szerintem még negatív.

Holnap reggel csinálj egyet!

2016. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!