Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 nappal tesztel...

Nemvárt előtt 1 nappal teszteltem (ma) teljesen negatív, így már biztos nincs baba, ugye?

Figyelt kérdés

Teljesen elvagyok keseredve. Tegnap vettem egy tesztet amire az van írva, hogy "akár" 6 nappal a nemvárt előtt kimutatja.Nagyon türelmetlen vagyok (tudom nem szabadna) de úgy gondoltam mensim előtt 1 nappal, ha már úgyis ez van ráírva biztos kimutatja legalább halványan!Sajnos extra negatív lett.

Holnapra nem várom...nagyon csalódott vagyok. Premenstruációs tüneteim vannak,ezeket nem fogom babára,ezért is teljesen elvesztettem a reményt, hogy most se jött össze!

Van még kicsi esélyem, hogy mégis lesz pár nap múlva pozitív tesztem ? : (


2016. dec. 21. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg nem jön meg van remény. Nekem is csak két hét késésnél lett halvány pozitív. Ne add fel
2016. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Próbálok!

És hogy ilyen későn lett pozitív a teszted akkor valószínű később is fogant meg a pici!Akkor nem is jött meg neked? Vagy csak kicsit?

2016. dec. 21. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha a Pregnancy early negatív, akkor nincs baba ha középidős peteérésed volt.
2016. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2016. dec. 21. 12:35
 5/5 anonim válasza:
Szia! Mi újság azóta? Lett belőle baba?
2019. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!