Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen fajta cisztától lehet...

Milyen fajta cisztától lehet pozitív a teszt? Pcos vagy más ciszta? Mert olvastam hogy volt olyan hogy + lett és ciszta volt.

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pco-s cisztától tuti hogy nem pozitiv, mert akkor az enyém állandóan pozitiv lenne.
2008. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam! Mert pcos-m van és ma lett halványan de + tesztem. Remélem hogy baba mert már nagyon lemondtam róla.
2008. okt. 7. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!! Ezzel nekem is reményt adtál! Jó egészséget!
2008. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem Neked is sikerülni fog! Azért pár nap múlva tesztelek mégegyet hogy vastagszik-e a 2.csík.
2008. okt. 7. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! írd meg légyszi a teszt eredményét, mert én is pcos vagyok, és pozitív tapasztalatokból tudnám csak az erőmet gyűjteni. remélem sikerült neked!
2008. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom majd! Jaj nagyon izgulok!
2008. okt. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!