Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív a tesztem?

Szerintetek pozitív a tesztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kb két hónapja próbálkozunk,de sajnos nem tudom kiszámolni mikor kellene megjönnie, mert 22 és 80 nap is volt már a ciklusom. Október 31.-én volt az utolsó mensi első napja, tegnap este pedig ezt a tesztet produkáltam.

[link]

Reggel pedig egy halványabbat. Szerintünk pozi, de első baba lenne és nem akarunk előre ünnepelni. Köszönöm válaszaitokat :)



2016. dec. 22. 16:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hogy egy pár percet szánt a válaszadásra :)

Szinte azonnal megjelent, még fel se ért a kontroll csíkig, már ott virított a második csík

2016. dec. 22. 21:24
 12/25 anonim ***** válasza:
Mikor ismetelsz?
2016. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogy pozitív mi a csudáért van lepontozva???
2016. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Vasárnap tudok legközelebb tesztelni, nem leszek itthon és máshol nem szeretnék.



Mindenkinek lájkot nyomtam, annak is, aki szürkének látta.

2016. dec. 23. 09:00
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem pozitív, csak korai lehet. De menj minnél előbb dokihoz!! :) gratula!!
2016. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

[link]

Sziasztok, most csináltam, x-epil, ami a másik fajta (facelle) után negatív volt egyszer. A valóságban ennél picit sötétebb színű.

Mindenkinek boldog karácsonyt!

2016. dec. 25. 18:53
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Na ez mar latvanyos!:))
2016. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Gondoltam megosztom veletek a történet végét...ma este kiderült, hogy jobb petevezetékben van a baba, reggel műtenek. Kérlek küldjetek erőt hozzá. Köszönök minden támogató kommentet.

2017. jan. 5. 23:35
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
:( Kitartást és sok erőt!!!Lehet nem vigasztal,de legalább időben eljutottál orvoshoz és megmentették az életed!Remélem hamar kiheveri a lelked és a tested is,és újra kopogtat majd a gólya!Küldök sok pozitív energiát!!!
2017. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül még hajnalban megműtöttek és nem találták meg a petevezetékekben. Annyit mondtak, hogy a méhem megnagyobbodott és csökken a hcg-m, hasüregből pedig 100ml vért mostak ki.
2017. jan. 8. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!