Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív a tesztem?

Szerintetek pozitív a tesztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kb két hónapja próbálkozunk,de sajnos nem tudom kiszámolni mikor kellene megjönnie, mert 22 és 80 nap is volt már a ciklusom. Október 31.-én volt az utolsó mensi első napja, tegnap este pedig ezt a tesztet produkáltam.

[link]

Reggel pedig egy halványabbat. Szerintünk pozi, de első baba lenne és nem akarunk előre ünnepelni. Köszönöm válaszaitokat :)



2016. dec. 22. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyors gyógyulást!Lehet már kezdett felszívódni :(

Mikor lehet újra megpróbálni?Most ilyenkor is 6 hetet kell várni az első együttlétig?

Kitartást kívánok!

2017. jan. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom kérdező! :(
2017. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. :(

Nekem is volt méhen kívüli terhességem, tudom, milyen. :(

Kitartást, gyors gyógyulást kívánok.

2017. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Sajnalom.:( sok erőt!!!!!
2017. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, most már sokkal jobban vagyok és hát akkor leírom a sztorit, hogy mi is volt pontosan:

Először is ugye múlt héten csütörtök (5.-e) este egy magándokinál jártam, aki az uh alapján bezavart Szent Istvánba, hogy majd este megműt. Párom egyik rokona Szent Imrében dolgozik, így inkább oda mentünk (hazai pálya biztos gyorsabb alapon). Az ügyeletes doki fél órán belül megvizsgált, ugyanazt a diagnózist kaptam és hogy időzített bomba, úgyhogy ha akarok se mehetek haza (ez egyértelmű volt mindvégig).

(6.-án) hajnali 1 körül bejött hozzám a másik ügyeletes orvos, megnyomogatta a hasamat, mondtam neki, hogy hányingerem van és görcsölgetek. Negyed2-kor visszajött, hogy most megműt, küldi az anesztes dokit és hozza a beleegyezőt, mert félnek, hogy megreped a petevezeték, de ne aggódjak, lehet még baba később, 20-30 perc alatt végzünk. 2-kor betoltak a műtőbe, majd fél4-kor ki. Kiderült, hogy nem volt petevezetékben, hiába keresték, a hasüregben viszont 100ml félig alvadt és félig folyékony vér volt, amit kimostak, illetve azt mondták, hogy a méhem meg van nagyobbodva. Szombaton közölték, hogy azért nem engednek haza, mert hétvége van...hazamentem saját felelősségre, hétfőn vissza vérvételre és "megjött", ami valójában a vetélés.

Szerdán a varratokat is kiszedték, hétfőn megyünk vissza újabb hcg kontrollra.

A doki annyit mondott a műtét előtt, hogy 3 hónap kell mire kitisztul teljesen a szervezetem, de innentől kezdve ha fejre állok, akkor is veszélyeztetett terhes leszek. Összességében hálás vagyok az egész team-nek, hogy gyorsan megvizsgáltak, a nővérkék fele nagyon kedves volt és együtt is éreztek maximálisan, a sebész vevő volt a poénjaimra, egyből adtak hányingerre gyógyszert az asztalon feküdve, minden kérdésemre válaszoltak, nyugodt légkör volt a műtőben és esztétikusan, bikinivonal alatt vágták a 3 X-et, a negyediket köldökben és a piercing helyét is meghagyták - párom azt mondta, hogy most már "sebtesók" vagyunk, mert neki csecsemőkorából két hatalmas sebhely maradt a bordái alatt.


(Reklám helye :D )Szóval összességében a helyzet súlyosságától és a műtéttől eltekintve kellemes volt a légkör és arra jutottunk párommal, hogy szülésre is ide fogunk visszatérni, a második doki - aki műtött, dr. Barna Péter - mellett pedig letesszük a nagy esküt, mert szakmailag és emberileg is kiváló orvos és hálásak vagyunk neki mindenért, főleg hogy a súlyomtól(36kg) sem riadt meg és a koromra (22) sem nézett furán, mint az eddigi nőgyógyászaim :)

2017. jan. 13. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!