Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miss ab után beálhat normálisa...

Miss ab után beálhat normálisan a ciklus?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy miss ab-om. Aztóta a ciklusaim sokkal hosszabbak és ne álltak vissz(33-38 nap). Ti mit tapasztaltatok? NOrmális ez?
2008. okt. 7. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán változott talán 1-2 nappal rövidebb lett. Most szinte mindig 27 nap előtte 28-29 volt. Viszont a mennyiség jóval kevesebb lett.
2008. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem spontán vetélésem volt de nem állt be rendesen. Sajnos. Így én is bizonytalan vagyok a peteérést illetően. De minél többet legyetek együtt és hamar jönni fog a baba!

Szorítok!

2008. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem márciusban volt, de nem mondhatni hogy utána visszaállt.

Most 6 hónap elteltével mondhatom azt, hogy vissza állt,de úgy hogy a 28 helyett 30-as lett a ciklusom.

Ja és nagyon nagyon sok volt a múlt hónapig, ki sem tudtam sehová mozdulni amikor megjött.

De hál istennek a múlt hónapban megtört a csoda, és annyi volt mind elötte.

Igaz amit az orvosok mondanak, hogy meg kell várni egy műtét után is a 6 hónapot.

2008. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mütét után,pontosan a 28.napon jött meg és renszeresen igy volt tovább is.3honapot vártunk és már uton a másik babo.Sok sikert.
2008. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem májusban volt missed ab.-om.Előtte sem voltak rendszeresek a ciklusaim és utána még rosszabb lett.Ennek ellenére most a napokban teszteltem egy pozitívat.Nyugodj meg :)

2008. okt. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!