Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elott 5 nappal ereztetek...

Mensi elott 5 nappal ereztetek hogy terhesek vagytok vagy nem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, fogalmam sem volt róla, nemvárt előtt 1 nappal voltam nödokinál, más ügyben, ő sem látott semmit, illetve, annyit mondott, hogy vastag a méhnyálkahártya.
2016. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az első jel volt, hogy nem jött meg.
2016. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2016. dec. 25. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly semmit nem éreztem még a mensimet is elfelejtettem, mert a pms tünetek is elkerültek. Baba nem maradt velünk.:( Idén 5 nappal előtte már biztos, hogy éreztem csak nem tudtam, hogy baba van a dologban. Gyomorégés érzetem volt csak alhasban. Nagyon furcsa volt. Másnap csak a méhem környékén éreztem feszülést enyhe mensis görcsöket, míg máskot a petefészkem szúrkált mensi előtt. Ebéd után megszédültem így mertem 4 nappal hamarabb tesztelni ami halvány pozi lett. De 15. Dpon lett egyértelmű.. sose hottem volna, hogy ilyen korán jelez majd a kis csodánk. De ez tényleg ritka. Szerintem gyakoribb, hogy 1 nappal mensi előtt sejtik meg a nők, de legtöbbször tényleg a kimaradt mensi lehet az első jel.



8hkm

2016. dec. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!