Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív, ettől még...

ReniAdam kérdése:

Időn túli pozitív, ettől még lehet baba?

Figyelt kérdés
a 4. tesztemet csinalom. sajon turelmetlen vagyok es tulkoran kezdtem tesztelgetni. de a lenyeg hogy eddig 4 tesztet csinaltam ebbol az elso ketto teljesen negativ a masodik ketton idon tul de megjelent a halvany rozsaszin masodik csik. Ilyenkor mi van? lehet ez meg rendes pozitiv vagy a teszttel van baj? Ma szetmegy a fejem hanyingerem van egesz nap ugy erzem hogy beteg vagyok de egy kis alvastol jobban lettem 29re nem varom (3-4 nap mulva) a hom leugrott ma reggelre hirtelen pedig ilyet sosem szokott pé utan magasan marad a menses napjaig. Valaki tud mondani errol valamit? Remenykedjek vagy mensi lesz belole?

2016. dec. 25. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, de! Az időn túli eredményt nem szabad értékelni. Ha nem időn belül lett két csík, akkor azt úgy kell értékelni, hogy negatív a teszt.

Arról nem beszélve, hogy tök fölösleges ilyen korán tesztelni.

Majd ha nem jön meg 29-én, akkor 30-án csinálj reggel tesztet. Ha terhes vagy, akkor időn belül fog kijönni a két csík.

Meg aztán sokszor van olyan, hogy elindul valami, aztán meg történik valami és végül nem lesz semmi a dologból. Szóval ne legyél ennyire türelmetlen!

2016. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha a hőd leesett, és nem csak azért, mert rosszul mérted (vagyis holnap is lent lesz), akkor nincs esély a babára. :(
2016. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
azert nem ertem mert soha nem esett le a menses napjaig attol meg meg "messze" vagyok mert 3-4 nap mulva lenne esedekes a holeesesem. raadasul az a fura benne leginkabb hogy szornyu a kozerzetem. egesz nap szetmegy a fejem es hanyingerem van. reggel is merni fogok ugyhogy kivancsi leszek hogy alakul. a menses elotti napokban mindig vegig 36.7 es 37 fok kozott alakul a hom eddig pé óta 36.7-36.8at mertem ma meg 36.2 re esett.
2016. dec. 25. 18:50
 4/18 anonim ***** válasza:

Virus jarvany van igy rosszul van a fel orszag

A nem vart utan minimum 2 nappal tesztelj es megtudod.

Addig csinalj valami hasznosat

2016. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ez mar csak azert volna fura mert 7en vagyunk egy nagy hazban es senki nem beteg csak en. a ma reggeli tesztem nem tudom mennyire volt idon tul mert 5 perc utan mar nem vartam mert felkelt a kislanyom es csak akkor mentem vissza amikor evett. az ilyen lett: [link]
2016. dec. 25. 19:18
 6/18 A kérdező kommentje:
szerintem mellesleg (utolsonak cimetve) akkor tesztelek amikor akarok van egy koteggel itthon. volt aki jo indulattal irta hogy varjak meg vele azt elfogadom de a rossz indulatu "addig csinalj valami hasznosat" az nem erdekel. tanacsot kertem nem kioktatast...
2016. dec. 25. 19:25
 7/18 A kérdező kommentje:
halvany de ott a csik es ez a masodik ami ilyen. az elozo valamivel halvanyabb volt
2016. dec. 25. 19:29
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Jó iindulat vagy sem...

Mi a büdös fenének egy köteg teszt otthonra? Miért kell tesztelni,ha nem hogynem késik,de még napokig meg se kell jönnie?

Nekem több mint másfél hete késik de szerdán és.pénteken teszteltem. Mindkétszer hibás tesztet fogtam ki. Majd tesztelek ünnepel után.

És nincs itthon egy db se,pedig már van két gyerekem.

2016. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem latok csíkot.

3-4 nappal korábban tesztelni önkínzás, hiszen nagy esélyed van kémiai terhességre, amiről, jobb, ha nem is tudunk.

Fogadd meg a jótanácsot, ami nem rosszindulat csak realizmus: tesztelj az elmaradt mensi után 1-2 nappal.

2016. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
a jotanacsot megkoszonom termeszetesen de a bunko hozzaszolast meg lehet tartani. kb 2 oraval ezelott meg is jott vagy nem tudom hogy megjott e igazabol mert rozsaszines es en egybol voros bo verzessel inditok. lehet hogy valami baj van mert 4 nappal elobb jott es ilyen sem volt meg soha. nekem is 2 gyerekem van. a lanyomnal 4 nappal korabban teszteltem halvany pozit es minden nap erosodott szoval nem kizart hogy 4 nappal elobb legyen pozi a teszt ezt a sajat peldamon tapasztaltam meg. mindenesetre itt inkabb valami gond lehet.
2016. dec. 25. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!