Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív, ettől még...

ReniAdam kérdése:

Időn túli pozitív, ettől még lehet baba?

Figyelt kérdés
a 4. tesztemet csinalom. sajon turelmetlen vagyok es tulkoran kezdtem tesztelgetni. de a lenyeg hogy eddig 4 tesztet csinaltam ebbol az elso ketto teljesen negativ a masodik ketton idon tul de megjelent a halvany rozsaszin masodik csik. Ilyenkor mi van? lehet ez meg rendes pozitiv vagy a teszttel van baj? Ma szetmegy a fejem hanyingerem van egesz nap ugy erzem hogy beteg vagyok de egy kis alvastol jobban lettem 29re nem varom (3-4 nap mulva) a hom leugrott ma reggelre hirtelen pedig ilyet sosem szokott pé utan magasan marad a menses napjaig. Valaki tud mondani errol valamit? Remenykedjek vagy mensi lesz belole?

2016. dec. 25. 18:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na latod megjott a telapo folosleges tesztelgetni
2016. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondja,hogy ne lehetne elöbb pozitiv,csak azz nem értem,hogy ezek az emberek az együtt léttől kezdve minden nap tesztelnek minden hónapban? Felesleges pánzkidobás. Én ezért is totál mérges vagyok most is,hogy több mint egy hét késés után az első teszten egy db csik nem jött ki,majd rá két napra a másik teszt is szintén egy db csikot se hozott,pedig másik fajta. És mondhatni hogy nekem elég könnyü teherbe esni,mert elsö elsőre,második másodjára sikerült. De mégse tartom a teszteket itthon. És ki bírom várni,hogy késik e egyáltalán. Lehet igem,hogy most már majdnem két hét késéssel se vagyok terhes,de ennek ellenére se fogom mérni a hőmet,venni ovu tesztet,meg tesztelni makf össze vissza. Az is lehet nem állt be a havim még,mert 2,5hónapja szültem.
2016. dec. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
penteken erkeztek a tesztek . kb a beagyazodas kornyeken kezdtem tesztelni a lanyomnal is. 20 db teszt 1800 ft. a patikaban 2 db ennyi de szerintem ahhoz senkinek nincs koze hanyszor tesztelek nem ez volt a kerdes. ha akarom mind a 20at megcsinalom egyszerre. akkor lenne hozza koze valakinek? nem akkor sem lenne. a rendesen valaszoloknak koszonom a segitseget a majmok meg huzzanak vissza a fara es torodjenek magukkal.
2016. dec. 26. 09:05
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire okos vagy,ne ide írogass.
2016. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szerintem sincs senkinek semmi köze mikor tesztelsz,én mg azokat nem értem akiket ez idegesít.Ez magánügy.A kérdésedre válaszolva én is látom nagyon halványan a 2. csíkot,de lehet tényleg csak kémiai ha nem erősödik tovább.Nekem volt időn túl pozi majd másnap halványabb és végül 2 hét késéssel megjött.Lehet most volt a beágyazódás azért a rózsaszín vérzés.Ma erősödött a teszt?
2016. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
masnapra sajnos rendesen megjott es meg lejjebb ment a hom. soha nem volt meg ilyen hogy hamarabb jott meg es raadasul nem csak 1-2 nappal hanem 4 gyel! hat mindegy ez van. legalabb jovoheten mar ujra probalkozhatunk mert a hom alapjan 100% hogy volt peteeres de valoszinuleg pont kiestunk belole mert apa meg csak nemreg dontotte el hogy legyen baba. szerintem sincs senkinek koze hozza hogy hanyszor tesztelek meg hogy merem e a homet. nekem gyonyoruen mutatja a hom ezek szerint a peteerest es a mensest is.
2016. dec. 27. 09:55
 17/18 A kérdező kommentje:
most vegre sikerult a baba 😊 menses 4 napja kesik tesztek pozitivak 😊
2017. márc. 16. 15:05
 18/18 anonim ***** válasza:
Kellemes babavárást!
2017. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!