Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1. átjárhatósági vizsgálatom...

1. átjárhatósági vizsgálatom + méhtükrözés lesz. Kórházban lesz a beavatkozás, de a magándokim végzi. Azt mondta nem kell fizetni. De mivel külön fogadott stb. valami jelképes összeget szeretnék adni. Szerintetek mennyit kellene?

Figyelt kérdés
2. Elmondtam neki pontosan, hogy mikor van a ciklusom, ennek ellenére kb. a 18. ciklusnapomra adott időpontot. Ez nem gond? Mert először azt mondta, hogy a mensi utáni héten végzik, ez meg már későbbi időpont.
2010. máj. 3. 13:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(1. Kérlek ne szóljatok meg érte, én sem vagyok híve az orvosok pénzelésének, ennek ellenére sajnos ilyen világban élünk, aki nem ért egyet ezzel, kérem ne vitatkozzon, inkább ne írjon, köszi!:)
2010. máj. 3. 14:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Időponttal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni,szerencsére ebben nem volt részem.Nehéz megmondani,hogy mennyit szeretnél neki adni,Te tudod a saját anyagi helyzetedet,de én 10-15 ezernél többet nem adnék.Még a beavatkozás után is módosíthatsz az összegen a megelégedettséged alapján.Mielőbbi gyógyulást,és babásodást!
2010. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Közben olvasgattam, és látom, hogy tényleg a ciklus 6-12 napja között szokták ezeket a vizsgálatokat csinálni, most kicsit megijedtem! Akinek volt ilyen, kérem segítsen, egyelőre nem akarom felhívni az orvost, nehogy azt higgye, hogy benne kételkedem, vagy ilyesmi!
2010. máj. 3. 14:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi a választ!!!
2010. máj. 3. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az időpont nekem is egy kicsit későinek tűnik.

Én a dokinak 10e-t adtam, mikor nekem csinálta.

2010. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18. napon pedig nem kéne. Egrészt vastag a nyálkahártya, nem fog látni semmit a doki, másrészt ha véletlenül baba van, el fog menni.
2010. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 15.000-et adtam műtét után és 5.000-et varratszedésnél.

Szerintem véletlenül elnézte a doki az időpontot. Mindenképp jelezd neki, mert baj lehet belőle!

2010. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Felhívtam az asszisztenst, azt mondta, hogy valóban az az ideális, de sokan várnak műtétre így valószínű ezért kaptam ilyen késői időpontot. Nincs gond ezzel, akkor is elvégzik.

2010. máj. 3. 20:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Most látom csak, hogy varratszedés??? Ilyen is lesz, na neeee. Nem akarok több izgalmat mára!!! :-))))
2010. máj. 3. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, lesz :)

Nekem 3 pici vágás van a hasamon.

1 bal oldalt alul

1 középen lent

1 a köldökömben


Nem vészes! :)

2010. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!