Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági (HSG) - nem sikerült a beavatkozás?!?!

Figyelt kérdés

Pár napja estem túl a vizsgálaton. A katéter visszacsúszott, a kontrasztanyag visszafolyt. A zárójelentésen nincs egyértelműen leírva, hogy elzáródásom lenne, de szóban az orvos közölte, hogy mindkét oldalon el vagyok záródva, és a kontrasztanyag visszafolyása is ezért volt, de nem tudta kizárni 100%-an, hogy nem a katéter elmozdulása volt a baj.

Nem győzött meg, így megismételném. Budapesten érdekelne UH-s hely. Tud valaki nekem ebben segíteni? (Cím, telefonszám, árak) Köszönöm!


2010. jún. 9. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg az alábbi honlapot: ujvaridr.hu

A doktor úr csinál UH-s átjárhatóságit, HYCOSY-t. Kb. 50e Ft, mert a kontrasztanyag nagyon drága. Mi még őszig várunk vele, gyakorlati tapasztalatom nincs, de szerinte sokkal kíméletesebb mint a röntgenes, sokkal jobban a kép, és nem időhöz kötött, mint a röntgen.

A doktor úr egyébként nagyon emberséges, szimpatikus, a valaha volt legjobb nőgyógyász, akivel találkoztam. Minden kérdésemet megválaszolja. Sajnos júliusig szabin van.

2010. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Mindenképpen UH-t szeretnék, sajnos már van tapasztalat, és valami kíméletesebb eljárást keresünk.

Még egyszer köszönöm!

2010. jún. 9. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Nekem is van rossz tapasztalatom bőven, de ebben az orvosban fenntartások nélkül bízom. Nekem nagyon fontos az is, hogy partnerként kezel, beszélget, és alternatívákat kínál.
2010. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!