Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Megjött a menzeszem, de csak 1 napra és 3 nappal korábban. Egész nap úgy érzem lázas vagyok, úgy érzem lángol a testem, de nem mutatja a lázmérő, hogy lázam lenne. Ma délután mivel hányingerem van két napja csináltam egy tesztet.Halvânyan de két csíkos lett. Nem képzelem oda látja a férjem is. Lehet ez a nátha szerű lázas érzés tünet? Várhatok babát annak ellenére,hogy egy napra megjött? Az orvosom nem rendel, még egy hétig szabin van. De nagyon izgulok. Valaki írjon :)

2016. dec. 28. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel csinálj tesztet és ha az is pozitív, akkor én feltétlen beszélnék egy nödokival a helyedben a vérzés miatt, lehet, hogy nincs semmi baj, de jobb ha rád néznek, esetleg kell progeszteron pótlás.
2016. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csinálok mindenképpen... Nagyon várom a reggelt. De ha esetleg mégsem vagyok terhes most, akkor is örülünk, mert most ott a második, ami azt jelenti hogy ha csak volt is terhesség, de megszakadt, akkor is tudjuk, hogy képesek vagyunk rá :)
2016. dec. 28. 17:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi egy napos vérzés lehetett beagyazodas is. Nekem még nem volt soha olyan 5 terhesség alatt, de van, akinek van.

Ha a reggeli teszt is pozitív, akkor terhes vagy. Nincs hamis pozitív teszt, ha az jól látható második csikos.

Gratula, és ne izgulj!

2016. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok, de izgulok. Sajnos egy petefészkem van és drukkolok magunknak, hogy a másik működjön:) rossmannos facelle tesztet csinàltam ma délután és eddig nekem sosem volt halvány. Totál negatív volt mindig. Ezért remélem, hogy most ez a halvány csikocska is csíkocska :)
2016. dec. 28. 18:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgulok értetek, mi lett ma reggel???
2016. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De kedves vagy :=)... A tegnapi tesztem vizeletsugaras Facelle volt. Nem tudom milyen érzékenységű. Ma reggel teszteltem egy clearblueval ami nem digitális... Az is halovány pozitív lett. Lehet mégis csak összejött
2016. dec. 29. 15:11
 7/18 anonim ***** válasza:
A vizeletsugaras Facelle-ben nem bíznék, de a Clearblue már jó eséllyel mutatja a babátokat. Örülök neked! :)
2016. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük.... Mi még nem merünk örülni. Csinálok pár nap múlva még egyet. Ha az erősödik akkor már sima ügy, csak az orvos rábólintása kell, hogy minden a helyén van
2016. dec. 30. 09:19
 9/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a clearblue sem egyértelmű. A +-osat csináltam. Kijött rajta a plusz de a függőleges vonal látható csak a plusz jelből. Alul még jobban elhalványodik.
2016. dec. 30. 09:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A clearblue-nál a vízszintesnek is ki kell jönnie a függőleges vonalra. Vegyél inkább egy mártogatós Facelle-t vagy egy gyógyszertári Walentin-t vagy Gólyahírt, azok jobbak.
2016. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!