Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Megjött a menzeszem, de csak 1 napra és 3 nappal korábban. Egész nap úgy érzem lázas vagyok, úgy érzem lángol a testem, de nem mutatja a lázmérő, hogy lázam lenne. Ma délután mivel hányingerem van két napja csináltam egy tesztet.Halvânyan de két csíkos lett. Nem képzelem oda látja a férjem is. Lehet ez a nátha szerű lázas érzés tünet? Várhatok babát annak ellenére,hogy egy napra megjött? Az orvosom nem rendel, még egy hétig szabin van. De nagyon izgulok. Valaki írjon :)

2016. dec. 28. 17:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kijött a kontrol és a teszt csík is. A plusz jel kirajzolódott, csak az alsó része a függőleges vonalnak halványka.
2016. dec. 30. 12:13
 12/18 A kérdező kommentje:
Ezeket amiket leírtàl sajnos nem tudom megvenni, mert németben élek.
2016. dec. 30. 12:13
 13/18 anonim ***** válasza:

Bocsi ha értetlen vagyok, de a vizeletsugaras Clearblue-n egy + és egy I van ha pozitív. A I a kontrollcsík, a + jelben a - is kontrollcsík. A linken látod, hogyan kell kinéznie: [link]


A tiéd melyik?

2016. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vagy értetlen :) szóval kijött a második ablakban az I és az első ablakban a kivehető pozitív jel. Csak a pozitív jelnek meg van a vízszintes szára a függőleges pedig felül jól látható halványan alul pedig semmi. Szóval úgy néz ki mint mondjuk egy nagy T csak fejjel lefelé :) a facelle tesztem pedig pozitív hisz ott a második csík ami szintén rozsaszin csak halványka
2016. dec. 30. 13:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Na szerintem akkor semmi pánik, majd erősödik a csík. :) De ha gondolod, csinálhatsz digitáli Clearblue-t, az egyértelmű. :)
2016. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz. Még ma megcsinàlom
2016. dec. 30. 13:57
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért majd ápdételj, ha tudsz. :)
2016. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Gyűjtöttem egész nap voltam pisilni, mert tudtam hogy úgyis tesztelek ma. A digitális egyértelmű nem terhes lett.... Azért bizakodtam picit. De majd talán legközelebb :)
2016. dec. 30. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!