Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 12.08-án kellett volna megjönni a menstruációmnak,de nem jött meg. Párommal a kapcsolatunkban először 12.17-én voltunk együtt utána 19.-én majd 21.-én. Védekeztünk! De nem tudom.. Olyan fura érzésem van. 24.-én megjött a menstruációm. Ma múlt el. Így lehetek terhes? Egyfolytában csak ennék,sűrűn kell pisilnem és egyszer a sósat de azzal együtt az édeset is kívánom.
2016. dec. 29. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem levált a nyàlkahártyád. Nincs hol megtapadjon.

Ritkan van terhesseg alatt menzesz.de az mas es kevesebb a verzes.

Inkabb a karacsonyi nagy zaba talalt meg.. nyugi engem is sajnos. Es nem vagyok terhes.:)

2016. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. dec. 29. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy terhes vagy. Nekem is voltak ilyen zaba mániáim ... sósat édeset mindent.. érdekes is volt. Na most bezzeg semmi sem kell és terhes vagyok... nem lehet erre adni. Menstruációd is normális volt, nem 1 2 napos akkor tuti, hogy nem vagy az. De lehet pszichésen is "bebeszélted" magadnak a tüneteket tudat alatt :)
2016. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!