Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor adta oda a boritekot...

Ki mikor adta oda a boritekot a dokinak?

Figyelt kérdés

Akinek fogadott dokija van,az mikor adta oda? Varratszedes utan,vagy 6hetes vizsgalatnal?

Aki a 6hetesnel az jelezte az orvosanak,hogy akkor fogja,nehogy azt gondolja,hogy csak ugy "lelep"?

Az elsonel varratszedeskor adtam oda,de most arra gondoltunk,hogy 6hetesnel adnam oda ha ez nem gaz,mert a sok korhazba rohangalas miatt apanak sok melo kiesett... (kulfoldon dolgozik es nem tudtam volna maskepp bejarni,igy itthon kellett lennie)



2016. dec. 29. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
A műtét után, még aznap megkereste a férjem a dokit a kórházban és odaadta neki.
2016. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Varratszedés után.
2016. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Korhazbol tavozas elott.
2016. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Én közvetlen akkor amikor már a zárójelentés kiadása előtti vizsgálatra mentem hozzá, akkor nyújtottam oda neki.


Igaz nem ő volt a fogadott doki mert a fogadott dokink balesetet szenvedett és hirtelen kellett valaki a helyére, de mivel nagyon jól végezte a dolgát, nagyon kedves is volt, és nagyon kellemesen csalódtam benne ezért adtam oda neki akkor a pénzt, mert tudtam hogy 6 hetes vizsgálatnál már másik dokihoz kell mennem, mert aki volt másik kórházból jött át helyettesíteni rövid időre csak.

2016. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Postásnak , buszsofőrnek ,tűzoltónak , rendőrnek mikor adtok zsebbe pénzt ? Az orvos erre esküdött hogy a hivatása által segít . Nem érdemel egyik sem stexet , a tiétek birka hozzáállás , a cigányok többsége sem ad neki . Azt a tetű lebukott onkológust aki 150 ezret kért a vizsgálatért amit elsumákolt és rutin volt 150 napra zártam volna el sötét fogdába .
2016. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Utolso, en nem vagyok cigany;) Kepzeld. A postas mindig kap tolem borravalot.
2016. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Orvost nem muszaj fogadni senkinek! Es akkor hivatasabol adodoan meg kell szulesztenie a fizeteseert! De amikor valaki megfogad egy orvost es az az orvos telen-nyaron,hoban-napsutesben rohan be amikor beindul a szulesed lesz*rva a karacsonyt es minden mast,mert te ot fogadtad meg,akkor kotelesseged azt meghalalni. A ciganyok 90%-a lehet nem ad penzt orvosra,de nem is fogadja meg,nem kap epiduralis erzestelenitot ha ker akkor sem es joforman csak kiabalnak vele,hogy nyomjon,mintha egy darab hus lenne a futoszalagon! Nyilvan nem kotelezo penzt adni egy orvosnak,de akkor az ne is fogadja meg es ne varja el,hogy akarmikor szulni kell ott legyen!

Nem mellesleg az apro mindig a postase,busszal nem utazom,de ha megis arra kerulne a sor,tole se sajnalnam azt a kis aprot

Ja es ha cigany lennek,ugyan igy gondolnam...

2016. dec. 30. 00:58
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

6-os,akkor megyek hozzátok postásnak:D

Egyébként megmondom őszintén ezt hozzáállást én se értem.

Ha fogadott orvosod van az,nyilván kisit más.De ott meg szerintem normál esetben az van,hogy leülsz vele,ő elmondja,hogy milyen tarifával dolgozik és megbeszélitek,hogy ez számodra vállalható-e és ha igen,akkor mikor kell fizetni.

Ha meg TB-s orvosnál szülsz,akkor nem jár nekik semmi,mert ők ezért kapják a fizetésüket.

A tanároknak se adsz év végén plusz 150 ezret,mert év közben leadták az anyagot.Akkor az orvosnak miért fizetsz pluszban azért,hogy a munkáját végzi?

2016. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

"nem kap epiduralis erzestelenitot ha ker akkor sem es joforman csak kiabalnak vele,hogy nyomjon,mintha egy darab hus lenne a futoszalagon"

Ez azért erős túlzás kérdező,remélem te is érzed.

2016. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

És ugye azt is érezzük, hogy nem az az egy onkológus van igy a világon? Körbe lehetne nézni, de sok mindenbe a kívülálló nem lát bele. Ne is lásson!

Fizetőssé kellene tenni az eüt! Akkor legalabb az a pénz vissza forogna a kórházba, műszerre erre arra.. Nem abbol menne az orvosi gárda nyaralni, venne évente uj autót és tenne el egy negyed órás beszélgetésért 30.000!!! Ftot... Es akkor még meg sem mutott...

Egy apolo

2016. dec. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!