Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újra terhes lettem, vagy még...

Újra terhes lettem, vagy még a hormonok játszanak?

Figyelt kérdés
5hónapja szültem,és most pozit teszteltem 1 hét késés után....nem szoptatok. Nem korai még a szervezetnek egy újjabb terhesség? Lehet hogy csak a hormonok szórakoznak?

2016. dec. 30. 07:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Barátnőm gyerekei között 11 hónap a korkülönbség.


Kellett volna védekezni, ha már szexeltek.


Ördög Nóri lombikkal lett terhes, majd pár hónapos volt a lánya, amikor természetes úton megfogant a fia...


A pároddal próbáld rendezni a kapcsolatot. Amikor pici baba volt a fiunk, bennem is megfordult a válás gondolata, de végül túljutottunk a nehéz időszakon, most már lassan 4 éves a fiunk, és nagyon boldog család vagyunk.

2016. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Első babánk 1,5év alatt gyógyszeres segítséggel jött össze.Ennek ellenére védekeztünk a megszületése után míg nem akartunk másik babát.

Ha meg rosszba vagytok akkor minek fekszel le vele?

2016. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!