Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG: <1, 00 U/L - Ez azt...

HCG: <1, 00 U/L - Ez azt jelenti hogy terhes vagyok vagy negatív lett?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Kesik mar? Miert kuldtek vervizsgalatra? Vastag a nyalkahartya? Felritkulast latott a doki? Vagy Te kerted?

Nagyon kicsi az eselye. Szerintem nem vagy terhes.

2016. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mensi után 1héttel csináltattam ezt a vérvételt mert a családomban nagymamámnak végig megvolt a menstruációja mialatt terhes volt, úgyhogy ez alapján egy vérvételt tartottam a legbiztosabbnak de sajnos nem értek annyira az eredmény leolvasáshoz :( teszteltem is már vizelettel az negatív lett de ebben még látok reményt
2016. dec. 30. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Èrtem. Nekem is "megvolt" a menzeszem par honapig, de az ugye tudod, hogy TELJESEN mas menzesz mint a normál? Fènyèvekkel kevesebb es nem darabos stb.. mivel a nyalkahartya nem valik le kulonben elvetelnel. Mostantol akkor teszt helyett vervetelre szaladgalsz? Hidd el kimutatja a teszt, ha terhes vagy.:)

Most nem vagy!

2016. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De azèrt drukkolok.:) 1#3#
2016. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez teljesen negatív ? :((( azért köszönöm mindenki válaszát és biztatását ! :)
2016. dec. 30. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyedul irtam, de szivesen. Es igen , :negativ:
2016. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha "megvan" és gyanakszol,akkor is elég egy teszt! Tök felesleges a vérvétel!

Az érték pedig egyszerű matek. A véredben kevesebb mint 1U/L a hcg,ami nem jelent terhességet!

2016. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

10 feletti érték lehet már terhesség, de általában az elég kevés.... nekem nemvárt napján volt 127... neked az 1-el esélytelen. Sajnos nem áll fent terhesség.


9hkm

2016. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!