Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal december elején voltunk együtt, de kicsit későn került fel az óvszer. Nem élvezett el, annyitól alkalma sem lett volna rá, valamint a menstruációs naptáram szerint a teherbeesés esélye alacsony volt

Ennek ellenére félek, mert bár közvetlenül karácsony előtt véreztem, a szokásos 7 nap helyett alig 5 napig tartott.

Olvastam, hogy a terhesség bizonyos szakaszaiban, különösen a beágyazódás fázisában jelentkezhet maximum 5 napig tartó vérzés, továbbá, hogy a terhesség első jelei közé tartozhat a nagy mennyiségű hüvelyfolyás, ami szintén fennáll.

Szerintetek valószínű, hogy terhes vagyok?

Köszönöm szépen a normális válaszokat!



2016. dec. 30. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem ment el benned,akkor mitol lennel terhes??-.- a menstruacios napok nem mindig szabalyszeruek...mert ugyanis van amikor kisebb,van amikor.nagyobb petesejt erik meg,amik meghatarozzak a menstruacio jelleget,illetve mennyiseget is...es a beagyazodasos "verzes "max egy ket napos es minimalis,majdnemhogy pecsetelo verzes,nem rendes menstruacio szeru verzes...
2016. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Esélyed sincs rá.
2016. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Előváladéktól is teherbe lehet esni.

Egyébként köszönöm a választ! :)

2016. dec. 30. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

EZ igaz,bocsi,az elovaladektol is teherbe lehet esni! De ha megjott,es nem voltal abban a "veszelyes zonaban" a naptar szerint,akkor nem vagy terhes. Termeszetesen barmikor teherbe lehet esni,de ha megjott ninca ok aggodalomra.

Elso voltam

Kellemes estet.

2016. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, ha van benne sperma. De ha nem ment el, akkor nem tud belekerülni, mert az előváladék máshonnan jön, mint a kis úszó barátaink. Szóval szerintem a 2. menet közben jogosan aggódnál. Vagy ha előtte máshogy kielégítetted. Ezen felül még mindig aprányi az esélye h annyitól sikerüljön, ha van is benne spermium. És ne hagyjuk ki azt se, hogy a gumin van antisperma anyag, ami felkerült utána.
2016. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, viszont kívánom! :)
2016. dec. 30. 23:11
 7/7 anonim válasza:
Na ?
2017. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!