Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes anyukam? Tobb lent!

Vajon terhes anyukam? Tobb lent!

Figyelt kérdés
Szoval tobbszor is mondta, h hanyingere van es mar kb 2 napja panaszkodik h faj a melle.
2016. dec. 31. 15:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

utolso :)))))

utolso elotti, mert meg vagyok szokva, hogy egyke vagyok, illetve nem szeretnek fel testvert

2016. dec. 31. 16:23
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Akkor szoktasd magad a gondolathoz.Ha ők úgy döntenek,hogy mindenképp szeretnének,csak miattad ne fognak róla letenni.Igen,esé!yes a terhesség.
2016. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
36%

Pedig nem olyan rossz dolog egy kistesó..

Gondolom egy kis féltékenység is benned van,es ezert sem akarsz.


Ha anyukad konkrétan rá is kérdezett hogy örülnél e neki,akkor biztos tervbe van..

2016. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

7 évesen nem szerettem volna kistesót. Féltestvért. Most viszont majdnem 9 évvel később rájöttem, hogy milyen szar is volt egykének lenni. És belegondolni sem tudok, mit csinálnék (csináltam volna) ha valami baj lenne az Anyukámmal. Erősebb lettem miatta, és sokkal több kis dologban meglátom a jót. Igen, az első 9 hónapban folyamatosan "akarok/nem akarok kistesót" gondolatok futkároztak a fejemben, de amikor először a kezemben tartottam az alig 2 kilós kishúgomat, mintha minden a helyére került volna. Persze, az elején nagyon féltékeny voltam, de ha semmi pénzért nem cserélnék egy egykével


És amúgy meg ha az anyukád és a pasija gyermeket terveznek, abba neked nem sok beleszólásod van, mivel csak miattad nem fog lemondani egy gyerekről.

2016. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%

Mielőtt elolvassátok amit írok, előre szólok hogy toljátok a piros pacsit már most, mert nem fog tetszeni a válaszom :)

Szóval kérdező, én megértem hogy nem szeretnél kistestvért. Nekem van 2 testvérem, az átlagosnál gyakrabban kívánom azt, hogy bárcsak ne lennének. Mindenki mondja hogy jajj testvér így-úgy, egy lópikulát. Max addig jó amíg kicsik vagytok és játszotok, aztán idővel egyre több konfliktus jön elő, neveléstől függetlenül. (Persze tudom én, vannak testvérek akik között mindennél erősebb a kapcsolat) Mindenkinek jól esik ha a szülei csak rá figyelnek, nem kell osztozni semmin. Szóval én amondó vagyok hogy feleslegesen győzköditek, ha megváltoznak majd az érzelmei a testvére felé akkor megváltoznak, ha nem akkor nem. Ezt nem lehet így kijelenteni, hogy jajj de jó lesz. Itt jön a második adag ami kapcsolódik ehhez, hogyha egy 37 éves nő az aktuális palijával (oké, hosszútávú, komoly kapcsolat hiszen érett, felnőtt emberekről beszélünk :)) gyereket akar, akkor a nő kora miatt már nem lesz annyi energiája a gyerekhez, hajlamosabb a türelmetlenségre, így kérdező készülj fel rá, hogy akaratod ellenére is pesztrálni kell majd a tesódat ha anyád épp ki van és pihenne, vagy elmenne a pasijával valahová. Tudod, ez úgy működik hogy nincs beleszólásod hogy lehet e tesód, mert az égvilágon semmi közöd nincs hozzá, és nem szólhatsz bele anyád döntésébe, de ha kell a segítség akkor akármi lenne a programod, le kell mondanod és ugranod kell vigyázni a kicsire, hiszed a testvéred :) Igazságtalan nem?

2016. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%

#15 -nek

#14-es válaszoló vagyok. Nem akarom győzködni hogy jó lesz meg egyéb ilyen dolog, csak leírtam az én esetem.

Ettől függetlenül tökéletesen egyetértek veled.

3 kistestvérem van, amit leírtam az az első születésére vonatkozik, viszont csak a jó oldalát akartam neki bemutatni így, hátha megváltozik a véleménye :D

2016. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
48%
Esélyes
2016. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%
A bunkó "meg szoktam" beszólásod miatt és mert azt hiszed hogy körülötted forog a világ nagyon remélem hogy terhes az anyukád :D
2017. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
kedves utolso! valami bajod van? igen, mar 16 eves vagyok, es logikus, h megszoktam mar egyedul.. tan valami gondod van?
2017. jan. 2. 13:04
 20/24 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy kicseszettül önző vagy :'D
2017. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!