Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mi családunkban hagyomány...

A mi családunkban hagyomány volt a 14-18 éves kor közötti szülés. Vékony testalkatú vagyok (15 éves) 48 kg és 165 cm. Lehet egészséges babám, hogy nekem se legyen bajom?

Figyelt kérdés
2007. nov. 19. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.ez nem alkati kérdés.Régen a nők ilyen korban már anyák voltak.A mai civilizáció azért fél az ilyen korai babázástól,mert iskola,meg nincs szakmád.Tény,h a régiek nem voltak 18éves korukig tankötelesek.Szerintem csak akkor vállalj babát,ha van egy biztos kapcsolatod,egy kereső apával.Mindenesetre én mindenképpen korainak tartanám.Én 20évesen vagyok babás,és nekem is korainak tartják.Szerintem élethelyzete válogatja,de direktbe semmi képpen sem vállalnék babát!
2007. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen valóban korai lenne babát vállalni, dehát nem is azt írtad, hogy most szeretnél... A testalkatod miatt egyáltalán nem kell aggódnod, örülj neki, hogy nem vagy hízásra hajlamos. Azok a nők számíthatnak arra, hogy az átlagosnál kisebb babájuk fog születni, akik a terhesség előtt 45 kg-nál könnyebbek voltak és 150 cm-nél alacsonyabbak. Persze ezek a babák is többnyire egészségesek, csak kisebbek. Meg aztán az, hogy 15 évesen 48 kg vagy, nem biztos hogy így is fog maradni, kevés nő őrzi meg leánykori testsúlyát.
2007. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

A testalakat nem befolyásolja a babát. A barátnőm 17 évesen 41 kg-al esett teherbe, és gyönyörű egészséges 3 kg-os babát szült.

dE azért neked nem feltétlen kell követned a hagyományt, jobb kicsit később, de biztos háttérbe szülni, Inkább tanulj, szerezz érettségi, diplomát, még dologzhatnál is 2 évet, hogy legyen az "élethez" tapasztalatod, és akkor zsülj ,ha tökéletesen biztos vagy a dologban.

2007. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!