Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma harmadik napja hogy kesik...

Ma harmadik napja hogy kesik a menstruaciom! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ma harmadik napja hogy kesik a menzim. Tudom hogy a korai terhesseg jelei olyanok mintha menzi jotte lenne de nekem a hasam nem a hatam szokott fajni menzi kozben. A melleim is duzzadtak, pattanasok is jottek par napja es mar biztos voltam benne hogy megjon de mégsem jon.jelenleg is gorcsolok. Nemtudom mennyire eselyes hogy terhes lehetnék? ugyanugy vedekeztem mint maskor nem hinnem hogy baj lenne mégis ezen őrlöm magam. Tegnap este szex utan jott egy kis halvanypirosos verzes azota is egy kicsi még. Normalis valaszokat kernek, 20/L

2017. jan. 2. 14:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Full pontosan 37 nappal ezelott

Es azert ijedtem meg mert 34 napont mindig jon full pontosan

2017. jan. 2. 20:23
 12/13 anonim ***** válasza:

mind az 5 pont 37 napja volt?

ha 37 napos ciklusaid vannak, akkor rohadtul ideje lenne felkeresni a nőgyógyászodat végre

2017. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem a ciklusaim 34 naposak es most hogy kesett lett 37 nap es nemtudom miert kene felkeresnem mikor a 28- 35 napig normalis ciklusnak mondhato sot van akinel ket hetre ra is megjon na nekik kell doki legalabbis szerintem:)
2017. jan. 2. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!