Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy gomba fertőzés...

Terhesség vagy gomba fertőzés állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Két napja késik már. Agumentin Duot szedtem légúti megbetegedésre amitől ügye Ki jött a hüvely gomba, kezeltem canesten krémmel pár napja viszont és ma is átlátszó nyúlós folyasom van a petefeszkeim érzékeny és ma volt meg jön érzésem is. A vizeletem zavaros fehér színű, ha pisilek átlátszó de ha üvegbe pisilek ott zavaros, ma xepil sugaras tesztem negatív.

Ma nagyon éhes voltam, ettem aztán hányingerem lett. A mellem feszül.

Szerintetek mi állhat a háttérben?


2017. jan. 6. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem kezeltesd ki rendesen a fertőzésed.
2017. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy gombaellenes krémmel kenegetted magad, attól nem múlt el a fertőzésed.

Ahhoz kúp és krém egyaránt kell, de mivel nem csak gombás fertőzésed lehet, így nem ártana elmenni egy orvoshoz, aki csinál hüvelykenet tenyésztést és ő ír fel neked kezelést.

Az, hogy nagyon éhes vagy, az még nem terhességi tünet. Szép is lenne.:)

Hányingered volt...sok mindentől lehet.

Feszül a melled. Akár ez arra is utalhat, hogy pont meg fog jönni a vérzésed.

Szóval fordulj orvoshoz és kezeltesd ki magad. Lehetsz akár terhes, de a fertőzésedet már csak ezért is pláne ki kéne kezeltetned!

2017. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor a terhesség ki zárva.

Már használom a kúpot is, volt itthon.

2017. jan. 6. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
De ne magad kezeltesd, ha nem menj orvoshoz. kismillió fertőzésed lehet. Szerinted miért vannak orvosok?
2017. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha tévedsz? Én nem gomba? Akkor roszabb lesz! Inkább doki! A másik nekem a teszt 7 hetes terhesen volt pozi elöször! Voltam dokinál ő már látta a petezsákot!!!! Terhes voltam, csak lestem, aztán csinált tenyésztést a folyásomvéget, hát strepto fertőzèsem volt!!! Röktön hîvot telon a doki mennyek be hozzá mert azzonnal kezelni kell mert vetélést is okozhat az elején! És kora terhesen nem lehet akármit használni! Ezt doki dönti el!
2017. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!