Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy canesten krém mindenképp...

Egy canesten krém mindenképp csíphet egy picit? Akkor is ha nincs fertőzés?

Figyelt kérdés
Vagy terhesség alatt csak érzékenyebb ott lent?

2016. márc. 12. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt már irritációm, nem fertőzésem, ami ugyanúgy égető, viszkető érzést okozott, míg el nem mentem másnap orvoshoz, addig kentem Canestennel, viszont csípte ugyanúgy. Aztán persze a vizsgálatból kiderült, hogy nem volt semmilyen fertőzésem, csak irritáció volt.

Ha ilyen gondod van, mindenképpen fordulj orvoshoz.

Amúgy ha kicsit gyulladtabb a bőrfelszín, akkor csípheti, de az nem jelenti azt, hogy csak fertőzés okozhat gyulladt szeméremtestet, lásd az én példám.

2016. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm h írtál, velem is akkor ugyan ez van.

Orvosnál voltam, miden oké.

Csak érzékenyebb ott lent illetve van mikor a sok folyástól gyulladtabb a terület.

Ekkor szoktam krémmel be kenni mert mintha az picit lenyugtatná (a picit csípő érzés után)

2016. márc. 13. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!