Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early hat nappal...

Predictor early hat nappal mensi előtt negatív. Van még esély? Tudom, korai stb.

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy korai , akkor minek teszteltèl? Elèggè rá lehetsz feszülve.:/

Azt alairom, ha valakI 12-14 dpo korul tesztel, van esely a pozira, de 6 nappal nagyon ritka. Ha sikerult is , akkor nemreg ágyazòdott be, es a beagyazòdás napján kezdődik csak a hcg termelődès. :) türelem rózsât terem. Tudom nehez, de megèri várni. Foglald le magad! Drukkolok!!!:)

2016. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van még esély! Szerintem ezt a tesztet vegyük úgy, mintha meg se csináltad volna.

Én is használtam 5 nappal nemvárt előtt de minek.. hómező lett. Észheztérített, hogy inkább nem is tesztelek korán végül nem jött meg a nemvárt, másnap már szép pozi tesztem volt.

2016. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy irod: korai es van meg remeny.
2016. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha korai, akkor minek teszed fel a kérdést? Nem lenne egyszerűbb kivárni?
2016. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!