Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a feleségem?

Lehet terhes a feleségem?

Figyelt kérdés
Van egy hat hónapos kisfiunk,feleségem még szoptatja.Késik neki másfél hete ma vettünk tesztet és két csíkos lett.A kérdésem az lenne hogy lehet e terhes vagy csak valami bekavart a szoptatás miatt?Védekezni csak gumival szoktunk,vagy még azzal se de akkor vigyázok.
2010. máj. 4. 17:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ezt eddig én sem nagyon hittem annak ellenére hogy sokan mondták nekünk is hogy elég hamar teherbe esik újból egy nem rég szült kismama.Hát mi is így jártunk!Csak párszor voltunk védekezés nélkül és egyből meg is fogant a második baba.Pedig a férjem azt mondta hogy nem lehet engem könnyen teherbe ejteni,mind ezt azután állapította meg hogy most 5 hós fiunkra 3 évet vártunk.Ma tudtuk meg hogy 4 hetes terhes vagyok.Úgyhogy bizony terhes a feleséged.És sok boldogságot kívánok nektek!!!!És mikor tudjátok meg mekkora a pincuri?Megtartjátok?
2010. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudtuk mindketten szeretetnénk a kicsit,de a pénz miatt agyalni kell nincs saját házunk viszont van hitel stb stb mint mindenki másnak.Bár szerintem ennek nem szabadna kizáró oknak lennie.
2010. máj. 4. 19:08
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

Mindenképpen tartsátok meg, egy gyerek KINCS!!!!!!! Tuti megbánnátok, hogy ha nem tartjátok meg!

Legyetek nagyon boldogok:)

2010. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

18:31-es vok.

Hát én is nagyon imátkozom értetek hogy a jó döntést hozzátok meg.Mi is elkezdtünk hezitálni hogy fú mi legyen,de aztán a férjem is mondta hogy akkor szülessen meg ha minket választott.Hamar felnőnek és akkor egyszerre "letudtuk":-)))

Megírod majd hogy hogyan döntöttetek?Én nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!

2010. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
eléggé úgy tűnik, hogy nem jól vigyáztál
2010. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Barátainknál: első nem akart összejönni, végül inszeminációval ikrek. Aztán a 3. baba a szoptatás közben, pedig nem sokszor voltak együtt... (megromlott kapcsolat). Már nagycsaládosok, megromlott kapcsolatban...
2010. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerősöméknél első baba, 5 év után számtalan vizsgálat, stb, stb. jött össze nagy nehezen, majd beindult és már 4 gyerekük van éves különbséggel.

2010. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Heló mindenkinek köszi yó fejek vagytok nem vesszük el jön a másik manó is.:))
2010. máj. 5. 16:33
 19/20 anonim ***** válasza:

AZTAAA ÉN NAGYON NAGYON ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!

FÚ TÉNYLEG ANNYIRA ÖRÜLÖK HOGY MAJD KIUGROK A BŐRÖMBŐL!!!!

Én vagyok az akinek 5 hós a fia és nekünk is jön a tesó.Mi is így jártunk mint ti,de szeretettel várjuk őt is.

SOK BOLDOGSÁGOT,EGÉSZSÉGET,KITARTÁST,TÜRELMET ÉS JÓ POCAKOSODÁST A PÁRODNAK!!!!!!

ÁÁÁÁ TÉNYLEG NAGYON ÖRÜLÖK!!!!!

2010. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Örülök hogy örülsz :-)
2010. máj. 6. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!