Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 17/L Elrontott...

Lehetek terhes? 17/L Elrontottam a fogamzásgátló szedését.

Figyelt kérdés
Kb ez az 5. Levél tabim. Megvolt a megvonásos vérzésem. Időben bevettem a következő 1. Szemét. Tegnap a 2. Szemmel történt egy kis baleset. Lényeg, hogy kapkodtam és megakadt a tabi. Vìz nélkül szoktam bevenni. Na vissza köhögtem és az egész gyógyszer apró szemekben elmállott a számban, lejött a bevonat plusz belül a fehér része teljesen szétmált a nyelvem és összerágtam(majd ittam rá vizet) ma 2x belémélvezett a barátom. Ma már persze normálisan fogom bevenni. De akkor ez most olyan mintha tegnap nem vettem volna be?
2017. jan. 7. 18:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Utána miután visszajött szétrágtam teljes mértékben, az ìzét is éreztem:( ilyen még sose volt
2017. jan. 7. 18:41
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ugyanúgy van hatása. De egyébként ezt nem kellett volna a barátoddal közölni és mondjuk ha ennyire bizonytalan voltál a szedést illetően akkor szépen megkérni hogy most húzzon kotont? Ahhelyett hogy most itt kérdezősködsz mint a többiek várva a csodát?


Szerintem nem lesz gyerek, én is sokszor vetem be összetört gyógyszert. Igaz az nem fogamzásgátló "tabi" volt. Azaz hogy TABLETTA.

2017. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudja,mondtam neki tegnap
2017. jan. 7. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ugyanúgy hat.
2017. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem lehetsz terhes. Nem fog egyik pillanatról a másikra kiürülni a szervezetedből még ha abba hagyod is a fogamzásgátló szedését hetek kellenek mire gyereked foganhan.


Ettől függetlenül ha nem vagy biztos a dolgodba akkor miért nem védekeztetek másképp?

2017. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

"Nem fog egyik pillanatról a másikra kiürülni a szervezetedből még ha abba hagyod is a fogamzásgátló szedését hetek kellenek mire gyereked foganhan. "

Javaslom, hogy frissítsd az ismereteidet. Ugyanis a mai, modern fog. gátló képzeld, mindösszesen egyetlen nap alatt képesek kiürülni a szervezetből és akár az abbahagyást követő hónapban is már teherbe lehet esni! Pont, az alacsony hormontartalmuk miatt.

Ami viszont igaz, hogy egyénenként lehet olyan, hogy hónapok kellenek ahhoz, hogy rendesen beinduljanak a szervezetében a természetes folyamatok, amiket ugye a fog. gátló miatt nem voltak, nem zajlottak le. De ez egyénenként eltérő és egyáltalán nem általános.

Az általános az, hogy nagyon hamar kiürülnek és gyakorlatilag az abbahagyást követően beindulnak a rendes ciklus, ergo lehet terhes az illető.

Nálad pedig kérdező ebből nem gondolnám, hogy gond lesz. Mert bár nem egészben, de darabokban az egész tabletta bevétele megtörtént.

Viszont ilyenkor, ha bizonytalan vagy, inkább 1 hétig alkalmazzatok más védekezési módot is és akkor tuti nem lesz gond.

2017. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondtad pasidnak erre ketsuer elment akk biztos vallalja ha megis baba lesz
2017. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Igenis lehetsz terhes. Persze, nem nagy rá az esély.

Ilyenkor miért nem védekeztek óvszerrel?


Lehet mégse kéne gyógyszerrel tömnöd a gyerek szervezetedet, ha ennyire nem tudtok felelőségteljesek lenni.

2017. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne használj tablettát, pont ezek miatt nem mindig megbízható.

Nuvaring. Hülyegyűrű, sokkal élhetőbb, egészségesebb és ezerszer biztonságosabb.

2017. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!