Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 6 nappal peteeres utan...

Kb 6 nappal peteeres utan barna nagy foltot talaltam a bugyimon. Sok mindent nem erzek, max neha nyilal a hasam alja. Ez lehet beagyazodas?

Figyelt kérdés
Honapok ota probalkozunk,eddig ilyen nem volt.

2017. jan. 7. 22:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem kellene ennyire izgulni miatta, ez is gátló körülmény lehet.

Ha már van egy fiad, tudod, hogy nem vagy steril, tehát bármikor újra teherbe eshetsz.

A stressz viszont nem kedvező ebben az esetben.

2017. jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Ronika86 ***** válasza:
Ne izgulj, kedves kérdező ! Nekem 3 mehenkivuli terhesség után és egy eltávolított petevezeto után 1 évvel végre sikerült :) ráadásul, pont abban a hónapban amikor nem is foglalkoztam a témával mert lakást festettem . Rengeteget csalódtam ... rengeteg negatív tesztem volt.. sajnos már annyira, hogy majdnem a kapcsolatom rovására ment.. Nahh de a lényeg , hogy most decemberben pakoltam a nagy nehéz bútorokat meg mindent és persze mindig forró vizes fürdőben ültem és hopp, egyszer csak nem jött meg.. vettem egy tesztet ami olyan halvány lett , hogy csak én láttam :) de mondtam hogy terhes vagyooook! Persze életem leghosszabb karácsonya és a legstresszesebb volt, mert baromira féltem, hogy újra mehenkivuli.. 2 héten keresztül sírtam és izgultam, mert az orvosok szabin voltak 6.ig . Gondolhatod.. aztán 6. An kiderült hogy 7. Hetes vagyok :)))) szoval az en kis törtenetem ez lenne. Csak azért írtam le, hogy tudd, veled érzek :.... és nagyon nagyon szurkolok!!
2017. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Szia Ronika! Koszonom hogy leirtad,es nagyon gratulalok a terhessegedhez!

Amugy en is Roni vagyok :) csak 82-es.

Amugy ahogy telnek a honapok,ugy egyre lazabban veszem en is. Mar nem homerozok, mar tul vagyunk minden hormonteszten, nem teazok,szaunazok edzek... Ha ez a barna izem nem jott volna, abszolut laza honapom lett volna, mar orultem hogy vegre a kamu tuneteim sem jottek :D most ujra remenykedes,tunetek keresese,stb...

2017. jan. 9. 16:47
 14/20 Ronika86 ***** válasza:
Örülök neked:) mikor kell meg jönnie ? Szerintem ha késik 1-2 NATO akkor elnyomhatsz egy tesztet:) de csaaaaaaak egyet ;) tudom milyen nehéz de csak türelmesen mert csak stresszelsz majd:) a barátnőm ugyanígy volt és neki babát jelzett :) írj mindig,hogy mi újság :) szurkolunk ++++
2017. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Meg van 1 het mensiig. Azaz kb 1 het, 24-26 napos ciklusaim vannak,es a 10.nap kornyeken van ovum.
2017. jan. 9. 23:20
 16/20 Ronika86 ***** válasza:
Akkor lehetséges :) Jujj veled izgulok :) remelem tényleg bábu :)
2017. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Ronika86 ***** válasza:
Babu :)
2017. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos ez a honap se sikerult,nagyon ugy tunik hogy megjon.Meg van 2-3 napom a nemvartik,de elkezdtem barnazni, gyengen-halvanyan ,es csak wc papiron,de ez mar tuti mensi. :( azert koszi mindenkinek!
2017. jan. 14. 20:45
 19/20 Ági83 ***** válasza:
Sajnálom! Talán a következő hónap sikeres lesz! Kitartást!
2017. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Ronika86 ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( ne add fel:) majd a következő hónapban :*
2017. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!