Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már 3 kislányom. Nagyon...

Zsica kérdése:

Van már 3 kislányom. Nagyon szeretnék egy kisfiút! Veszek ovu tesztet! De mikor kell együtt lennünk hogy a legnagyobb esélye legyen a fiú babucinak? Az elsö + napon, vagy az + utáni első - napon? Segítsen aki már használ már ovu tesztet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kisfiút! Veszek ovu tesztet! De az lenne a kérdésem, hogy mikor kell együtt lennünk hogy a legnagyobb esélye legyen a fiú babucinak??? Az elsö + napon, vagy az + utáni első - napon? Mert azt olvastam,hogy az lh hormon az ovu előtt termelődik nagyon 1-2 napig tehát az ovu teszt az ovu előtt pozitiv, tehát az ovukor már - mutat. Nem? A pici fiúhoz meg ovu napján kellene együtt lenni 😞 valaki segítsen aki már használ ilyet. 31 naposak a ciklusaim, minden hónap 29-én jön meg, és délután 5 körül tervezem majd az ovu tesztet csinálni,az jó időpont rá vagy este 8kor inkább?
2017. jan. 9. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
5 lanyunk van. Mindegy mikor voltunk együtt....
2017. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
2017. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2017. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

Én másodjára nagyon lányt akartam a nagylányom mellé hugicának. Szabályos a ciklusom, nyák és petefészek-szurkálás alapján mindig tudom, mikor van peteérésem és azt is érzem, mikor közelít a folyamat. Ovuláció előtt 3 nappal voltunk együtt, egyetlen egy alkalommal az egész hónapban, vagyis abból az alkalomból maradtam terhes. Mindenki esküdözött, hogy lány lesz, még az orvos is 99%-ra mondta, mert az Y kromoszómát hordozó hímivarsejtek maximum 48 órát élnek, az X-esek pedig akár 4-5 napig is képesek megmaradni. Savasítottam, tejtermékeket ettem, misszionárius póz, semmi orgazmus, mert az lúgosít. Hetente jártam orvoshoz, mert gond volt az elején, sajnos véreztem, így az 5. héttől a 13. hétig minden héten volt orvosi vizsgálat és ultrahang is. A nagykönyv szerint fejlődött, a nagysága alapján napra pontosan megmondták, hogy mikor estem teherbe és az a nap pont 3 nappal szex után volt, vagyis akkor volt ovulációm, bőven letelt a 48 óra. Erre a 19 hetes ultrahangon kiderült, hogy FIÚ. Nem akartam elhinni, a dokinak meg kellett mutatnia, hogy felfogjam a dolgot. Már nagyfiú. :)

A nagylányom nem volt tervezett, bármelyik alkalomból összejöhetett, akkoriban minden nap együtt voltunk mindenféle pózban és nem ettem célzottan "lányos" ételeket, nem savasítottam/lúgosítottam, még orgazmusom is volt (ez is lúgosít). 18-án ovuláltam, előtte 13, 14, 16 és 17-én is együtt voltunk, szóval lehet, hogy az előző napi akcióból jött össze. (Köszönöm, ciklus.hu! Magatól nem emlékeznék ilyen pontosan).

Azóta sikerrel jártam, a nagylányom és a kisfiam után született még két kislányom, velük már úgy voltam, hogy mindegy, csak egészséges legyen. A második lányommal ovu előtt 1 nappal, a picur lányommal ovuláció előtt egy nappal és peteérés napján is együtt voltunk. Szóval nálunk pont fordítva működött a dolog, ovuláció előtt 1-2 nappal vagy aznap LÁNYAINK fogantak, ovuláció előtt 3 nappal pedig a FIAM. :)

2017. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!