Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirna vki részletesen,...

Leirna vki részletesen, hogyan kell ovutesztelni?

Figyelt kérdés
Mikor,milyen teszttel,ciklus melyik napjatol,stb.
2017. jan. 10. 21:20
 1/3 Norman Bates ***** válasza:

Szia.

En netrol rendeltem az olcso tesztcsikokat. Kozepido elott par nappal erdemes elkezdeni, minden nap ugyanabban az idoben tesztelni. (delutan erdemes)

A halvany 2. Csik nem pozitiv, ugyanolyan eros vagy erosebb kell, hogy legyen. Az elso negativ nap hajnalan tortent az ovulacio, erdemes a pozitiv napon egyutt lenni.

Sok sikert a babahoz 😀

2017. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! :)
2017. jan. 10. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első szépen leírta én csak pár gondolatot fűzök még hozzá.


12 órán át lehet pozitív a teszt, így érdemes egy nap kétszer tesztelni (ha netről rendeled akkor nem drága és lesz elég darab :))

Reggel és délután is.


Nekem egyik reggel negatív volt, délután már pozitív, ezen a napon voltunk együtt. Másnap reggel még mindig erős pozitív volt és délutánra már negatív. Ezen a napon nem voltunk együtt csak másnap.


Ebben a ciklusban terhes is maradtam :)


Illetve előfordulhat, hogy a 25-ös teszt soha nem lesz pozitív ilyenkor érdemes kicsit érzékenyebbre cserélni 20as-ra. Nálam így volt és pár ismerősnél is.


Sok sikert!


10hkm

2017. jan. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!