Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit hosszú leszek. Ha nem...

Kicsit hosszú leszek. Ha nem baj?!

Figyelt kérdés

November 1-én volt egy együttlétem amit még utána megbántam. Nem védekeztünk, viszont a srác nem is élvezett el. Aztán november 16-án megjött rendesen,21-én voltam rákszűrésen, és 26-án volt a folyásomban egy pici piros csík (vér) amit utána barna folyás követett?

Ez tartott egésznap aztán elmúlt.Már akkor megilyedtem,hogy lehet terhes vagyok.Csináltam egy tesztet ami negatív lett.Közben újra és újra előjött ez a barna folyás..elmentem dokihoz is,aki megvizsgált,nyálkahártyagyulladásra gondolt,így írt fel gyógyszert.de továbbra is barnáztam.már nagyon féltem,így december elején is csináltam tesztet,közepén is,mindkettő negatív lett.Aztán december 24-én megjött.6 napig tartott de olyan élénk piros volt.Elkezdtem szedni a mistral fogamzásgátlót.30-án elmúlt,aztán elsején picit megindult belőlem a vér de el is múlt.November 26-tól van párom,azóta szexuális életet is élek.január elején érzékenyek lettek a mellbimbóim,7-én csináltam megint egy tesztet.az is negatív lett.lehet ,hogy a tabletta miatt érzékeny a bimbóm ? Nagyon félek,hogy az egyéjszakásból lettem terhes..de szerintem azt már kimutatta volna a teszt.annak már 2 hónapja.Nem kérek negatív hozzászólást,bánom így is eléggé,hogy megtörtént..de nemtudom visszacsinálni.

Ja még annyit,hogy dec.24-étől szedem a fogamzásgátlót és a 8.szem után már bennem ment el a párom.A papíron az allt,hogy már az első szem véd.

4 negatív terhességi teszt..különböző időkben csináltam..hetek elteltek közöttük.Akkor csak nem lehetek terhes ?? Viszont ma hagytam abba a tablettát.mostmár megkénr jönnie.nagyon csúnya barna folyásom van..emiatt elfogok menni dokihoz.



2017. jan. 13. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. A barna folyás valójában oxidlódott vér. Valamitől enyéhén vérzel, lehet, hogy pont a tablettától.
2017. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De már november 26-tól barnázok..egy két nap kihagyásokkal,de elég gyakori.Akkor még nem szedtem fogamzásgátlót.
2017. jan. 13. 17:56
 3/14 A kérdező kommentje:

Plusz tegnap estétől gyengélkedem,izomfájdalmat érzek ,és ma délután megmértem a hőmet , 37.3 volt..lehet hogy ezek csak véletlen egybeesések és inkább beteg leszek.

Csak annyira bosszant,hogy mind olyan tünet ami előfordul terhesség jeleként is.

2017. jan. 13. 17:59
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

A november 1-jei együttlétből már rég kimutatta volna a teszt, ha terhes vagy, úgyhogy abból az együttlétből tuti nem lettél terhes.

Barnázást pedig számtalan dolog okozhat, gyulladás, hormonprobléma.

A fog. gátló pedig ha a vérzés első napjától kezdted el szedni, akkor védett az első szemtől. Ha valaki nem a vérzés első napján kezdi el szedni, akkor pedig 7 napig kell kiegészítő védekezés. Viszont a biztonság kedvéért sokan a teljes első levél alatt még alkalmaznak kiegészítő védekezést.

És nyugi, a terhesség hőemelkedést nem okoz!

A tüneteid inkább influenza szerűek. Szerintem beteg leszel.

És ha ma hagytad abba a fog. gátlót, akkor miért kéne megjönnie? Nem kell! Valamikor a szünet alatt kell, ami teljesen normális, ha a szünet 5. napján jön meg, azaz még napok múlva.

A szerinted csúnya, barna folyás pedig nagy valószínűséggel amúgy a megvonásos vérzésed kezdete, tehát meg fog jönni a vérzésed.

Nem vagy terhes!

2017. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, miért nem mentél el dokihoz ez ügyben?!? De egyébként szerintem tuti nem. Mástól is vérezgethetsz, tablettától lehetnek alapból közti vérezgetések, de ha ilyen van azt ajánlatos dokinak mondani, mert lehet neked az a tabletta nem megfelelő és felír másikat, amitől minden ok lesz! Te is akkor fogsz megnyugodni, ha a doki azt mondja hogy nincs semmi.
2017. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Voltam már vele az orvosomnál, 2x is.. le is írtam,hogy méhnyálkahártyagyulladásra gyanakodott,írt is fel gyógyszert amit december 23-án hagytam abba.és most újra jelentkezett ez a barnázgatás..elég durván pláne a mai nap.. ha állok rendesen érzem,hogy folyik belőlem,és nagyon sötét..már szinte fekete. :/ ma vettem be az utolsó szem tablettát,meg akarom várni,hogy megjöjjön,és aztán felhívom a dokimat.
2017. jan. 13. 20:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért egy hüvelyi ultrahang nem ártana, ha ennyire félsz. Előfordulhat bizonyos mértékű vérzés terhesség alatt is, ami rendszeres. Use condom, pls!
2017. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mindenképp szeretnék egy hüvelyi ultrahangot csinaltatni,mert attól félek nehogy valami ciszta legyen vagy ilyesmi.

A hőm viszont szerintem tényleg influenza miatt ment fel..már estére teljesen elhagytam magam..37,5 a hőm és fáj mindenem.köhögök.

2017. jan. 13. 22:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Én jobban félnék a nemi betegségtől, mint a terhességtől.
2017. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha nemi betegség lenne,azt a rákszűrés eredménye kimutatta volna szerintem.
2017. jan. 14. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!