Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit hosszú leszek. Ha nem...

Kicsit hosszú leszek. Ha nem baj?!

Figyelt kérdés

November 1-én volt egy együttlétem amit még utána megbántam. Nem védekeztünk, viszont a srác nem is élvezett el. Aztán november 16-án megjött rendesen,21-én voltam rákszűrésen, és 26-án volt a folyásomban egy pici piros csík (vér) amit utána barna folyás követett?

Ez tartott egésznap aztán elmúlt.Már akkor megilyedtem,hogy lehet terhes vagyok.Csináltam egy tesztet ami negatív lett.Közben újra és újra előjött ez a barna folyás..elmentem dokihoz is,aki megvizsgált,nyálkahártyagyulladásra gondolt,így írt fel gyógyszert.de továbbra is barnáztam.már nagyon féltem,így december elején is csináltam tesztet,közepén is,mindkettő negatív lett.Aztán december 24-én megjött.6 napig tartott de olyan élénk piros volt.Elkezdtem szedni a mistral fogamzásgátlót.30-án elmúlt,aztán elsején picit megindult belőlem a vér de el is múlt.November 26-tól van párom,azóta szexuális életet is élek.január elején érzékenyek lettek a mellbimbóim,7-én csináltam megint egy tesztet.az is negatív lett.lehet ,hogy a tabletta miatt érzékeny a bimbóm ? Nagyon félek,hogy az egyéjszakásból lettem terhes..de szerintem azt már kimutatta volna a teszt.annak már 2 hónapja.Nem kérek negatív hozzászólást,bánom így is eléggé,hogy megtörtént..de nemtudom visszacsinálni.

Ja még annyit,hogy dec.24-étől szedem a fogamzásgátlót és a 8.szem után már bennem ment el a párom.A papíron az allt,hogy már az első szem véd.

4 negatív terhességi teszt..különböző időkben csináltam..hetek elteltek közöttük.Akkor csak nem lehetek terhes ?? Viszont ma hagytam abba a tablettát.mostmár megkénr jönnie.nagyon csúnya barna folyásom van..emiatt elfogok menni dokihoz.



2017. jan. 13. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ha nemi betegség lenne,azt a rákszűrés eredménye kimutatta volna szerintem."

Gondolod te. A nemi betegségek kimutatására STD szűrést alkalmaznak, ami nem része a rákszűrés vizsgálatnak. Illetve van még más nemi betegség is, amire szintén külön vizsgálat van. És több ezek közül nem is ingyenes, hanem fizetni kell értük.

Szóval attól, hogy a rákszűrés eredményed negatív, az annyit jelent, hogy nincs méhnyakrákod. De attól még lehetsz nemi beteg.

Persze ettől még ezek alapján nem vagy az, csak leírtam, hogy tudd.

2017. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma is csináltam reggel egy tesztet,negatív lett.Olvastam ,hogy a fogamzásgátló tabletta is okozhat ilyen szintű folyást..Lehet,hogy váltani kell,ha igy marad.De mindenképp elmegyek az orvosomhoz.
2017. jan. 14. 09:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia !

Volt nekem is ilyen nyalkahartya gyulladasom .Mindig barnaztam es jott mindig a közti vérzés .Nagyon lassan jott rendbe .Ausztriaban vagyok , nem tudom hogy hívják otthon azt a tablettát amit en itt kezelés után szedtem , de ugy mond el a gyógyszertárban hogy olyasmit adjanak ami a huvelyflorat rendbe teszi .Az a gond hogy kapsz gyógyszeres kezelést , de utana azonnal vissza kell ezeket a természetes baktériumokat pótolni különben nem fog a közti vérzés megszűnni ! Ujra es ujra ugyanaz a probléma ! Párod minden szexuális érintkezés elott mossa meg magát , akkor is ha pl csak egyszer pisilt fürdés óta vagy bármi ... ez is nagyon fontos . Különben ujra rossz baktériumok fogjak s nyalkahartyadat , (ami amúgy is gyulladt es erzekeny ) tovább károsítani.Nagyon nehezen de rendbe jott . Kívánom neked is hogy rendbe sikerüljön tenni !!

2017. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia.Köszönöm,hogy írtál,picit megvagyok ijedve,hogy mi lehet a probléma.Megvárom,hogy megjöjjön most a 7 napos szünetben és felhívom az orvosomat.

Írtam neked privát üzit..remélem nem baj. :)

2017. jan. 14. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!