Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovu teszt,37,1-es...

Pozitív ovu teszt,37,1-es ébredési hő mellett?

Figyelt kérdés
Tapasztalt már valaki ilyet hogy pozitív lett az lh teszt de mellette az ébredési hő ilyen magas volt. Március 28-29 körül leesett a hő 36,4-re majd utána felment 37 körülire (36,9-37,1). Az ovu teszt április 9-én pozi lett, de mellette semmi nem volt ami ovura utalt volna. Ma már totál negatív, ma vagyok a 32.ciklusnapon.
2016. ápr. 12. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:

"megbolondult" az ovuteszt?

nekem a 24-dik napon lett pozitív...úgy, hogy a 27-diken meg kéne jönnie. Én se értem mi van. Hőt most nem mérek.


Kérdésem: ápr. 9-én mérted a hőt is? mennyi volt?

én azért a hőnek hinnék

2016. ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen mértem aznap 37,0 volt. Azért fura mert kb 1 hete már megvan a mindjárt megjön érzés, két napja meg különösen erősen. A ma reggeli hő is 37,1 volt. Ki érti ezt :D
2016. ápr. 12. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy újabb ovu?
2016. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a test jelzéseinek hinnék, nem az ovu tesztnek.

Hasonló helyzetben voltam én is mikor a kislányom fogant.

A ciklusom 8. napján volt szerintem ovum, volt hőleesés, középidős vérzés, termékeny nyàk. Másnap elindult felfelé a hőm. Szóval minden arra utalt, hogy megvolt az ovuláció. Majd a ciklusom 12. napján pozitív lett az ovu tesztem, de nem volt de ovud nyák, sem a hőm nem ezt igazolta.

Aztán kiderült, hogy sikeres a hónapunk, pozitív lett a terhestesztem. Az első pozitív tesztem szerintem a 12. dpo-n volt, de az ovu teszt szerinti ovulációból kiindulva a 8. dpo-n. Ez megint nem nagyon stimmel, mert ilyen korán még nem szoktak pozitívak lenni a hcg tesztek. Később az ultrahangokon mindig 5 nappal nagyobb volt a babám, mint amekkorának lennie kellett volna 28 napos ciklussal számolva. Szóval biztosan korábban fogant.


Itt az a bizonyos görbém:

[link]

2016. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd kiderül, mert ha késői ovu volt mégis, akkor még van jópár napom a mensiig.
2016. ápr. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!