Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbe mellett már...

Ilyen görbe mellett már pozitív tesztnek kellene lenni ugye?

Figyelt kérdés

[link]

Ma lenn esedékes a menstruáció, nagyon reménykedem nem fog megjönni, de a tesztjeim negatívak. 3 extra halvány csíkocskám van, de az lehet csak száradási csík. Ilyenkor már erős két csíkosnak kellene lenni a tesztnek?

Köszönöm!


2014. szept. 20. 06:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mármint abban az esetben ha terhesség állna fenn.
2014. szept. 20. 06:29
 2/17 anonim ***** válasza:

én tesztelnék még egy másfajta teszttel is

görbéd elég biztató

2014. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A digitális teszt érzékenyebb a többinél? Holnap van értelme megcsinálnom? Persze ha nem jön meg...
2014. szept. 20. 07:23
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép a görbéd! Nem az ilyet hívják trifázisos görbének? Drukkolok!
2014. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Egyébként mindig egy időben méred?
2014. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
bíztató a görbe főleg hogy ma kellett volna megjönie és még fentebb ment jó jell :) amúgy vanak akiknek később erősödik csak a 2. csík :) drukkolok!
2014. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mindig 5.30-kor mérem, már magamtól ébredek olyankor. Nagyon várjuk már a babát, igazán jöhetne. Akkor bízok abban nálam csak később mutatja ki a teszt.

Köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 20. 08:20
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az előző havi görbém. Előbb nem jól írtam, csak tegnap mértem korábban egy 70 perccel, az összes többi 5.30-kor mért. Amúgy tegnap is 37,1 lett volna szerintem.

2014. szept. 20. 08:31
 9/17 anonim ***** válasza:
úgy láttom neked is mensi előtt vagy aznap esik a hőd :) bizakodj :))) amúgy én véreztem a héten 1 napot de nagyon keveset azóta is fent van ;) és van egy halvány pozim :) a vérzés mensi előtt egy héttel volt a nődoki is azt mondta hogy az jót jellent mert az beágyazódás volt habár a tesztelést korainak találta
2014. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Huuuu, akkor nagyon szorítok! Mikor kellene megjönnie?
2014. szept. 20. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!