Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez, kinek mi a...

Normális ez, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Még csak most maradt ki a havim,nem teszteltem még.ha jól számolom és igaz akkor 4hetes lehetek. Semmi tünetem nincs kivéve a melleim ugyan nem feszülnek de egyik pillanatról a másikra kegyetlenül égve kezd el fájni csípni.nagyon rossz érzés és szinte sötét lest a színe belilul.olyan mint nyáron az érő szeder :-).

Ilyenkor a meleg vizes ruha segít vagy a jó meleg thermos anyag ez tart kb 10percig és elmúlik.Ha terhes is vagyok normális ez ilyen korán?ha valóban terhes vagyok akkor azt a tábort erősítem akik a megszakításos hadművelet művészetét űzték :-D

Természetesen örülök neki.Kinek mi volt a tapasztalata kb 4hetessen?



2017. jan. 14. 10:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy a mellbimbóm lilul el :)
2017. jan. 14. 10:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kimaradó vérzés mellett a legelső tünetem a nagyon erős mellfeszülés, mellfájdalom és mellérzékenység volt. Holott korábban a melleim akkor fájtak, mikor kb. 1-másfél hét volt a vérzésemig. Amikor terhes voltam, akkor pedig utólag visszagondolva az kimaradt és akkor jelentkezett, csak sokkal intenzívebben, amikor meg kellett volna jönnie.

Tesztet egyébként már csinálhatsz, csak reggeli vizeletből csinálj.

Viszont hozzáteszem azt is, mostanában viszont a mellfájdalom teljesen kiszámíthatatlan nálam. Több, mint 6 éve szültem már, az utolsó pár hónapban közvetlenül a menzeszem előtti napokban, de még a menzeszem első napjában is fájnak a melleim. Szóval igazából erre semmit nem lehet alapozni.:) Meg azt is hozzáteszem, hogy nem tervezünk már babát.

Szóval szerintem tesztelj. Ha még korainak tartod, akkor jövő hét elején már mindenképpen, ha nem jön meg addig a vérzésed.

2017. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem minden hónapban fáj a mellem, az még nem jelent semmit. Ha csinálnál egy tesztet, valószínű okosabb lennél!
2017. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hmm...nekem a kimaradó menzesz napján keserű szájíz jelentkezett, amitől mindennek pocsék íze volt, és a szaglásom is éles lett. Ezen kívül gubancolódott a hajam mint állat.


Két terhességemből mindkettőnél tökugyanez volt. Sajnos az első aztán megszakadt, de másodszorra már rögtön tudtam ezekből, hogy most megint terhes vagyok. Máskor, sima menzesz előtt soha nem jelentkeztek ezek.


Ja és viccen kívül, a villamoson hirtelen minden kisgyereket ultracukinak találtam.


Szóval a tünetek skálája egészen nagy és szokatlan is lehet!


De nyilván biztosat csak az orvos tud mondani.

2017. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármi ami szokatlan utalhat terhességre! Nálam pl az volt h mensi előtt mindig feszült a cicim és kicsit megduzzadt. Amikor terhes lettem pont az volt a fura h feszülés nincs csak kicsit nagyobb lett. Ilyen kis puha volt a cicim, kis könnyű...még mutattam is a férjemnek :) ez a tünet kb a beágyazódás után jelentkezett, mensi előtt 1 héttel.
2017. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!