Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trisequence tablettáról van...

Trisequence tablettáról van valakinek valós tapasztalata?

Figyelt kérdés
Orvos ajánlotta, nem váltottam ki, az ösztrogénem minimálisan alacsonyabb mint kéne, 99,1 a minimum, és nekem 98,1 a többi hormonom teljesen normális, 36 éves múltam most tervezzük az első gyereket, talán 5 hónapja ha próbálkozunk- nem minden egyes hónapban! így nem értem miért ezt a variációt tartja az orvos a nekem megfelelőnek. Egy másik orvost is megkérdeztem és ő sem érti miért ezt írta fel így nem váltottam ki.
2017. jan. 1. 13:45
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretnék szintetikus hormont szedni a legjobban a szélütéstől, trombózistól agyvérzéstől tartok. Biztos hogy nem fogom kiváltani de kíváncsi vagyok van e itt olyan hölgy akinek ezt írták fel és hogy mi a tapasztalata a gyógyszerrel kapcsolatban!

Előre is köszönöm!

2017. jan. 1. 13:46
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Hölgyek, Gyerekre vágyók!

A másik amit nem értek hogy a 31. napos ciklusaim vannak és a 25. napon 23 mm és 19,5 mm petét látott az orvos 11 mm nyálkahártyában.

Annyit említett az orvos hogy valószínűleg nem a megfelelő időpontban történik az együttlét azért nem sikerül.

LH: 5,12

FSH: 9

Prolaktin 226

Ösztrogén:98,1

TSH: 2,4

2017. jan. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!