Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 35 évesen nehezebb...

Szerintetek 35 évesen nehezebb teherbeesni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, aki ennyi idõsen vállalna elsõ és egyben utolsó gyermeket?
2017. jan. 14. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez totál egyénfüggő, van, aki 40 évesen is termékeny, van, aki 25 évesen se.


Egyébként szerintem teljesen rendben van ez a kor, semmi különöset nem gondolok.

2017. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen egyénfüggő. 33 éves voltam amikor az első fiunk az első hónapban összejött, 36 évesen a második fiunk a negyedikben. Ismerek olyan huszonéves párt akik több mint 1 éve próbálkoznak sikertelenül. A nagykönyv szerint nyilván fiatalabb korban könnyebb a teherbeesés, de valójában ez csak egy tényező a sok közül.
2017. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon könnyen összejött 35 évesen, pedig voltak nőgyógyászati és hormonális gondjaim is, kb. 3 hónap alatt lettem terhes.

Véleményem nincs erről a korosztályrol, manapság ez már nem számít öregnek első gyerekhez.

2017. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem úgy működik, hogy elfújtad a gyertyát és mostantól már nehezebb a teherbeesés. Önmagadhoz képest valószínűleg, hiszen a petesejtek száma már születéskor adott és ahogy öregszünk lesz egyre több egyéb alap-problémánk, de sok minden máson is múlik, pl. apán, időzítésen. Az átlag kb. 3-8 hónap egy Czeizel-videó szerint, ebben benne vannak azok is, akiknek elsőre és azok is, akiknek egyáltalán nem sikerül.

Azt gondolom, hogy ma már egyáltalán nem számít kirívónak, ha ekkor vállalja valaki az első gyereket.

2017. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én már szültem egyszer, 32 évesen, de most a második terhességem a legelső hónapban sikerült, ráadásul ikrek :-). Teljesen egyenfüggő szerintem, a családunkban elég termékenyek a nők.
2017. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: 35 éves, 20 hetes.
2017. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rogton sikerult 35 evesen, de elotte is azonnal.
2017. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pár éve már voltam terhes, de az apának nevezett senkiházi pasim hallani sem akart a gyerekrõl. Olyanokat mondott, hogy "kérjem meg, legyen az apja a gyerekemnek", mintha kb. a postás ejtett volna teherbe, nem õ. Szóval ezt a dolgot ki kellett hevernem, eltartott egy darabig...

Igazából most állok rá készen minden szempontból.:)

2017. jan. 14. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Statisztikailag igaz az állítás, de nem igaz mindenkire.

Én 40 vagyok, első próbálkozásra sikerült. Első utolsó nekünk is.

2017. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22 évesen másfél év próbálkozás után, 27 évesen pedig gyógyszeres segítséggel. 35 évesen pedig az első hónapban, 37 évesen pedig 2.hónapban.
2017. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!