Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek még van esély...

Pockooo kérdése:

Szerintetek még van esély még? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van egy olyan problémám hogy úgy tűnik rendszertelen lett a ciklusom. Mivel fogamzásgátlót szedtem, az elötte szintén rendszertelen ciklusom rendszeres lett, azaz 28 napos. Most hogy abba hagytam, nem jött meg. Dec. 9. volt meg és jan. 6. vártam, de semmi. Dec. 28 volt ovus folyásom, amikor együtt is voltam a párommal. Nagyon szeretnénk babát. Ha jól tudom elvileg a ciklus közepén van az ovu, és próbáltam így kiszámolni a nem várt menzi napom. Ha így számolom akkor 16-ra kéne megjönnie. Szerintetek egy rendszertelen ciklust így ki lehet számolni? Mivel ugye nemtudom mire számitsak csináltam tesztet is ami negativ lett. Kicsit ideges vagyok, valaki volt már így? Nagyon örülnénk a babának, csak így picit nehezebb lesz beazonosítani a kesést...



2017. jan. 15. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is rendszertelen.tesztelj később vagy kérj laborvizsgálatot.nőgyógyászhoz mindenképp menj el ha rendszertelen.én drukkolok 18-ra vagy 19-re nem várom :)
2017. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó megvonásos vérzésnêl el kellett volna kezdened ébredési hőt mérni. Én is így csináltam, hogy lássam, van-e egyáltalán peteérés és mikor. Így nem tudsz sehonnan semmi számolni, várnod kell és tesztelgetni a vakvilágba. Ha szedés előtt rendszertelen volt, valószínüleg most is az lesz sajnos.
2017. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én úgy gondoltam hogy várok 16-ig ha nem jön meg tesztelek még egyet, és ha az is negativ lesz akkor meglátogatom az orvosom. De a 16. az csak elméleti dátum, nem vagyok biztos benne hogy ezt igy, ahogy én, ki e lehet számolni.
2017. jan. 15. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Megosztanám veled az én történetem.

nekem is elég kiszámíthatatlan a vérzésem.

Október 25.en volt meg utoljára. Babát terveztünk.

Novemberbe nem nött meg. December első hetébe 3 tesztet csináltam mind a 3 negatív lett. Elkeseredtem, kértem időpontot orvoshoz a vérzéskimaradás miatt. December 29.én mentem ahol megállapította hogy 4-5 hetes terhes lehetek. Ugye ez nem felel meg a vérzésnek. Rámijesztettek hogy nem megfelelo a pici mérete, menjek vissza 2 hét múlva hogy nőtt e.

Most penteken voltam ultrahangon 7 hetes és már van szívhang.

Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikerült csak azt akartam ezzel mondani hogy kiszámíthatatlan a női test.

Az én picim november 25. körül fogant. Akkor már meg kellett volna jönnie. Tehát elméletileg nem termékeny időszak.

2017. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.. Ez egy kicsit reményel tölt el, gratulálok hogy sikerült nektek.. Jó tudni hogy vannak hasonló szituba emberek, és köszönöm hogy megosztottad velem a tapasztalatod :) picit megnyugottam... Reménykedem hogy nálunk is nemsoká beköszönt a gólya, nagyon örülnénk..
2017. jan. 15. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!