Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A parommal tobb mint egy eve...

Zsuzsan kérdése:

A parommal tobb mint egy eve bat szeretnenk de eddig nem jott osze ma a masodik napja hogy kesik a nemvart menszi kb egy hete tobszor megszedulok es ket naponta 200 es 400 gr-al tobb a sujjom lehet ez a terheseg jele?

Figyelt kérdés
Ja es a fejem szokott fajni,mar anyit csalodtam hogy nem merek tesztet venni felek az ijjab csalodastol ezert kerek tanacsot toletek.mar nagyon izgulok
2017. jan. 16. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb úgy is kell tesztet csináltatnod. Az mennyivel jobb, ha itt felspanolnak, hogy húúú ez gyerek, húúú tuti, hajrá, ez már megvan, stb. aztán a tesztből meg kiderülne, hogy még sincs semmi.

Vegyél egy tesztet, végezd el, és ha még negatív is, nem fog olyan rosszul esni, mint ha előtte itt végig biztatnának.

2017. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A terhességi tünetek általában 6-ik hét után szoktak kezdödni.

Viszont a menstruáció elötti tünetek ugyan az mint a terhességi tünetek. Szédülés, a pár gramm vízfelszedés pont a mensi elötti idökre jellemzö.

De természetesen lehet, hogy terhes vagy, de ezek a jelek akármikor lehetnek.

2017. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat igazatok van ma megyek es veszek egy tesztet regel megcsinalom es akkor megtudom biztosan hogy miert kesik
2017. jan. 16. 12:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Megszédülés lehet jele, ha soha máskor nem szédültél meg. Az hogy napról napra több gramm vagy...az semmit nem jelent... én 11 hetes kismama vagyok és 1 kg-ot fogytam... az elején nem kell hízni :D


Tesztelj és kiderül. Drukkolok!

2017. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szedulni nem szoktam kb egy masfel hete a hasam alja is szurkalt a jobb oldali petefeszek korul es kozepen es a menszim sem kesett mar ket eve mindig hamarabb vagy pontos datumon jott meg sokat eszek de hanyinger ijesmi nincs max rosz izu a szam hol femizu holl keseru mar alig birom kivarni a reggelt hogy tesztelhesek
2017. jan. 16. 12:15
 6/13 anonim ***** válasza:
drukkolok,írd meg mi lett. bár szerintem ha már késik lehet délutáni pisiből is kimutatná :)
2017. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom es boztos megfogom ìrni
2017. jan. 16. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha már több mint 1 éve nem sikerül akkor érdemes elkezdeni a kivizsgálásokat.

Majd irj mit mutat a teszt

2017. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Erre mar en is gondolta csak remenykedek hogy semmi bajunk mivel nekem mar van ket nagyobbacska gyerekem es a paromnak is lehetett volna az elozo eletarsatol igy gondoltam semmi bajunk csak egy kozos gyereket nem sikerult meg oszehozunk
2017. jan. 16. 15:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok na teszteltem a reggel es sajnos megint csalodtam mert csak egy vonal volt a teszten nem ertem mi lehet a problema a korom? vagy valami mas de a nyaron haza utazok es ha addig sem jon osze a babank kivizsgaltatjuk magunkat azert koszi a valaszotokat es hogy idot szenteltetek ram is a babat akaroknak nagyon drukkolok es a babavaroknak peddig konyu terheseget kivanok
2017. jan. 17. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!