Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A parommal tobb mint egy eve...

Zsuzsan kérdése:

A parommal tobb mint egy eve bat szeretnenk de eddig nem jott osze ma a masodik napja hogy kesik a nemvart menszi kb egy hete tobszor megszedulok es ket naponta 200 es 400 gr-al tobb a sujjom lehet ez a terheseg jele?

Figyelt kérdés
Ja es a fejem szokott fajni,mar anyit csalodtam hogy nem merek tesztet venni felek az ijjab csalodastol ezert kerek tanacsot toletek.mar nagyon izgulok
2017. jan. 16. 11:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok a nemvart meg mindig nem jott meg ma reggel is teszteltem de ma is csak egy vonalam lett egyre tobbet szedulok es enyhe gyomoremejges hanyinger felesegem is kezd lenni szerintetetek mi lehet az ok?vajon csak a teszt nem mutatja meg ki 25-os erzekenyseguvel teszteltem mar nagyon boszant hogy semmi biztosat nem tudok
2017. jan. 19. 07:51
 12/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem,ma már mutatnia kellene a tesztnek,de azért drukkolok
2017. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat sajnos megjott a nemvart minden babaravagyonak drukkolok
2017. jan. 19. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!