Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti miota probalkoztok a...

Ti miota probalkoztok a babaval es eredmenytelenul?

Figyelt kérdés
nem idegesit titeket ,hogy szeretnetek babat es nem jon ossze? mit csinaltok hogy sikeruljon? Akiknek esetleg mar sikerult , szinten mit csinaltatok , ittatok valamit ??

2015. márc. 22. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:

6 év után sikerült! Ebben voltak missedek az első 1-2 évben, majd 4 évig semmi! Aztán egy sikertelen lombik! Elkezdtem szedni az igazi méhpempőt és készültem totál nyugalommal a következő beültetésre! Semmivel nem foglalkoztam, nem néztem pé-t, nem szàmolgattam csak éltem az életem! És bummmmmm!!! Sikerült természetes úton!:)) azóta is minden rendben!! Teszem hozzá, mindketten egészségesek vagyunk! Tehát én azt vallom ezek után, hogy tényleg minden fejben dől el, és tényleg akkor jön a baba ha ő akarja!:))

Kitartást!!!

2015. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kloetta ***** válasza:
nekünk csak egy fél év volt szerencsére. amit tudtok tenni, hogy veletek minden rendben van-e - peteérés és átjárhatósági vizsgálat, hormonvizsgálat, spermavizsgálat. ha ezek okésak, tényleg csak türelemjáték az egész sajna
2015. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi tavaly június óta próbálkozunk, decemberben volt egy vetelesem. Most kezdtem el mérni a hőmet ebben a ciklusban, es iszom a cicka-palást teakat. Plusz a vitamin. (Czeizel féle).

Most vagyok a 9-ik dpo-n, majd kiderül :)

Drukkolok neked , hogy mihamarabb összejöjjön!

2015. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a 34. próbálkozós hónapunk. Még a 3. hónapban volt egy halvány pozitív tesztem, de másnap már negatívat mutatott, és nem is maradt meg, azóta sajnos semmi :( Sajnos a fogamzásgátló jól összekuszálta a hormonjaimat, azzal szenvedek még mindig, szednem kell gyógyszert magas prolaktinra és pajzsmirigy alulműködésre. Volt egy nagyon feszült időszakom, amikor teljesen el voltam keseredve, úgyhogy egy ideje abbahagytam a hőmérőzést, és próbálok kevésbé figyelni magamra, már amennyire ez lehetséges. Szerencsére még fiatalok vagyunk, így "ráérünk" még várni, de már nagyon jó lenne, ha végre nekünk is sikerülne... Mindenkinek drukkolok, kitartás! :)
2015. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 év után született meg a kisfiúnk.
2015. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem már van egy lányom.Már volt vetélésem is.Most 2 hónapja akarunk babát.26-ra nem várom.De ma lett egy negatív tesztem.
2015. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig 14 sikertelen hónap. Minden kivizsgáláson túl vagyunk, minden rendben velünk és mégis... Körülöttünk az ismerősöknél meg sorra jönnek a gyerekek. Eleinte nagyon rosszul viseltem, kudarcként éltem meg. Most már kezdek belefáradni, majd jön ha akar. 24/N
2015. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
December óta próbálkozunk... Igaz, nem sok idő, de már ennyi is idegel...Februárban volt egy kémai terhességem, volt több pozi teszt, nem jött meg, de aztán az orvos nem talált semmit, a tesztek is negatívak lettek. Elkeserített nagyon, de legalább tudom, hogy teherbe tudok esni és reménykedek, hogy nincs konkrét oka, ami miatt így alakult. Most hónap végére nem várom. Nálam az a legrosszabb, hogy nem tudom már úgy élni az életem, mint eddig. Semmi sem boldogít. A munkámat is megutáltam, pedig eddig szerettem. Most is millió dolgom lenne, de én inkább itt olvasgatok, annyira nincs kedvem hozzá. Pedig végül csak én kell megcsináljam. Már nem vágyok utazásra se, kiránudlásra se, szórakozásra se, új ruhák se boldogítanak, peidg régen az volt a mindenen. Úgy érzem csak árnyéka lettem önmagamnak, semmit sem szeretek, amit eddig szerettem. Tudom, hogy nem jó és nem csinálhatom ez, mert mi van ha évekig enm sikerül, akkor addig ilyen zombi leszek? Én enm ilyen vagyok, eddig nagyon életvidám, szorgalmas voltam, most meg egy búvalb.aszott lustaság vagyok :( Ez visel meg a legjobban.
2015. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9 hónapja...
2015. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a 7. próbálkozós hónap, most szedek Closty-t, hogy nagyobb esély legyen rá, meg elkezdtem Gravidát is szedni. Már van egy lányunk, reméljük hamarosan lesz tesója is. Lányunk 1 év 1 hónap alatt jött össze, pedig mindenféle vizsgálaton voltunk és minden rendben volt velünk. Ez a nagyon akarás nem tesz jót az embernek, de sajnos nagyon nehéz ilyenkor elvonatkoztatni. Mindenkinek szurkolok, hogy összejöjjön a baba!!
2015. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!