Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mostanában volt lombikon...

Aki mostanában volt lombikon hany napos embriot ultettek vissza es mennyit? Pihentetek 2 hetet?

Figyelt kérdés
Mi augusztusban megyek a pesti Kaáliba az orvosom dr. Sajgó Attila. Azt mondta h csak 1 db 5 napos embriot akar vissza ültetnek vissza.

2017. jan. 18. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

májusban 2 5 napos embriót sokat pihentem

szeptemberben 2 3 napos embriót, akkor nem igazán pihentem.


Amint megjön (napokon belül)kezdjük a következő stiumulációt

2017. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem most legutóbb 2 szép 5 naposat ültettek vissza (3. lombikunk volt, korábban 2-t; ill. 3-at kértünk vissza, szintén 5 naposan).

Otthon voltam mindegyik beültetés után. Elsőnél szigorúan feküdtem 1 hetet, csak wc-re meg zuhanyozni keltem fel. Másodiknál sokat feküdtem, de időnként sétáltam is. Harmadiknál pár napot pihentem, de séta akkor is volt napi 1-2x; utána már csak időnként pihentem le, a nap nagy részében tettem- vettem, emelgetés nélkül.

Egy embrió beültetése épp ugyan úgy lehet sikeres, mint a többnél, csak az ikerterhesség esélye csökken jelentősen. (Ma már egyre inkább ez a lombik- tendencia).

Kérdezd meg az orvosod, hogy mit javasola 2 hétre. Én nem hiszek a fekvésben. De megerőltetőt sem szabad csinálni, és kerülni kell a stresszt.

12 hkm (ikrekkel)

2017. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mivel kereskedelemben dolgozom hentesként. Nem dolgozhatok. Gondolom pihennem kell sokat. Aki volt lombikon irjon nyugodtan.
2017. jan. 18. 12:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Elnézést lenne egy nem idetartozo kérdésem ha nem haragszotok, most kezdem a meddőségi kivizsgálást,arra lennék. Kíváncsi milyen árakra számíthatok,hormongyógyszerek stb? Elvárják. A. Plusz. Pénzt? Mert azt Hallottam pénz. Nélkül seemmire nem fogok. Jutni, pl a lombik mennyibe. Van úgy hogy a tb fizeti, s mi a menete? Tb m az van de nagyobb összegeket nem tudok kipenngetni sajjnos, mire számitsak
2017. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2# Nálunk, az ott dolgozók közül senki nem várt el plusz pénzt, nagyon kedvesek voltak és mindent megtettek, hogy sikerüljön; amiért nagyon hálás vagyok. Valami ajándékkal fogjuk megköszönni nekik, de ezt sem érezzük úgy, hogy elvárnák.

A gyógyszerek... na, az más kérdés. Volt lombikom 100.000-es gyógyszer költséggel, de most legutóbb 250.000. volt. És arra is kell készülni, hogy a sikerrel még nem érnek véget a kiadások, mert a progeszteront adni kell tovább, legalább a 12. hétig. Mi a legdrágább prog. pótlást választottuk most (Crinone + Prolutex szuri); ez 2 hetente 34.000 Ft-ba került. Utóbbit jóval olcsóbban is meg tudod úszni (Utrogestan vagy Exeltis); mi döntöttünk a drágább mellett. De amit választasz azt végig kell vinned; erre készülni kell.

2017. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, bocsánat a " bepofátlankodásért"
2017. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves Heni nem pofátlankodtál ide. Azérr vagyunk h tanácsokat adjunk egymásnak. 😀 Én 26 éves vagyok. Nekem a dokim azt mondta h kevés hormonnal akar inditani. Hát majd kiderül h mi lesz. Nekem sztem elég lesz az utro. Kedves utolso elotti sikerült a lombikod? Ha igen hany naposat ültettek vissza? Köszönöm szépen a válaszodat.
2017. jan. 18. 23:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Én voltam a 2. válaszoló is, úgyhogy igen, sikerült.
2017. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedvességetek, már nagyon izgulok Mik lesznek az eredményeim ,akinek sikerült babásnak lenni annak gratulálok ,aki előtte áll annak drukkolok!!!
2017. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük Heni. Te mikor mész lombikra?
2017. jan. 19. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!