Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A progeszteron felelős azért,...

A progeszteron felelős azért, hogy felmenjen az ébredési hő?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. A tüsző helyén kialakuló sárgatest termeli.
2017. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát csak azért lehet magas az ébredési hőm mert progeszteron alapú gyógyszert szedek?
2017. jan. 20. 09:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, az ugyanúgy befolyásolja a hőt, mint a test által termelt progeszteron.
2017. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De persze emellett lehetsz terhes is, hiszen sokan kapnak már ovu után progeszteron gyógyszert. Mi pontosabban a szituáció? Hol tartasz a ciklusban? Mióta szeded a progeszteront és milyen célból?
2017. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Több vetélésem volt és a doki terhességet gyanít,de látni nem látott semmit :/
2017. jan. 20. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:
A teszt előbb ad választ kb. 7-10 nappal, mint a doki bármit is láthat.
2017. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen csak a teszt negativ volt. Ezert sem ertem..
2017. jan. 20. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha teszt negatív a nem várt napján akkor abba kell hagyni a progi szedését, hogy megjöjjön, mert a progeszteron pótlás miatt nem jön meg vagy késhet elég sokat...
2017. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ráhagynék 2-3 napot max. és ha nem lesz pozitív a teszt, akkor tényleg abba kell hagyni a progeszteron szedést, mert amellett sose fog megjönni, fönntartja a nyálkahártyát akkor is, ha nincs baba, hiszen alapból ez a szerepe.
2017. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!