Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 10. napjától progeszter...

Ciklus 10. napjától progeszteron tablettát kell szednem. Mióta szedem, nem fáj a mellem. A tablettától van?

Figyelt kérdés

A progeszteron miatt lehet? Eddíg sírni tudtam vna úgy fájt a mellem minden hónap végén. Most a 11.napra elmúlt a mell,derékfájdalom teljesen.


13.napon vagyok ma.


2017. jan. 21. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. mert most nekem sem fáj,eddig alacsony volt a progim és fájt ovu után mindig nagyon,mostmeg mindjárt nem várt napja és egy kicsit sem fáj. de hogy hogy a 10.naptól kell szedned? azt nem ovuláció után kell elkezdeni szedni?
2017. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg azért nem fáj mert meggátolja a peteérésed és így nem indulnak be a hormonok.
2017. jan. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. nekem volt ovulációm,figyelték uh n mégse fáj a mellem pedig már a 10.dpon vagyok
2017. jan. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. 10.dpon kellett elkezdenem.
2017. jan. 22. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!