Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra vártam a menzeszt,...

Szombatra vártam a menzeszt, nem jött meg ma reggel teszt negatív. Ez vehetem biztosra?

Figyelt kérdés

2017. jan. 23. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszenvalakinek csak napokkal kesobb lesz pozitiv, de ez heti rendszeresseggel tema itt. Ha nem kozeidoben volt peteered vagy sok folyadekot ittal es kevesbe volt koncentralt a "minta" akkor lehet hogy most negativ de holnap reggel vagy ket nap mulva pozitiv. Persze az is lehet, hogy negativ valoban, csak kesik.
2017. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a választ nem szoktam ide ki írni semmit.
2017. jan. 23. 09:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha még egy hét múlva is negatív, és /vagy meg is jön, akkor biztos lehetsz benne.

Gondolom, most ennek drukkolunk :)

2017. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat èn nagyon pózít szeretnèk.
2017. jan. 23. 09:29
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
szerintem nem vagy terhes,ne éld bele magad,kimutatná már a teszt. sajnálom gondolom nem ezt a választ vártad :/
2017. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolso ez nem igaz. Olvasd el az elso valaszt mielott ilyen butasagot irsz.
2017. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi volt ebben a butaság? hogy azt írtam hogyszerintem nem terhes mert ha szombatra nem várta hétfőn már ki kellene mutassa a teszt? hát ha ez butaság akkor te nagyon okos lehetsz :)
2017. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valakinek csak napokkal kesobb mutatja ki, baratnomnek 2 hettel kesobb lett eloszor pozi, az is csak halvanyan. Szoval let terhes, kedves utolso, nem biztos, de nincs is kizarva. Egyaltalan nem torvenyszeru higy ket nap keses mar pozi tesztet eredmenyezzen.
2017. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én drukkolok hogy pozit teszteljen a kérdező :) én csak a véleményemet mondtam el,de ettől függetlenül kívánom hogy csak későn mutassa ki és legyen baba :)
2017. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszónöm csajók
2017. jan. 25. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!