Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tabletta mellett esett...

Aki tabletta mellett esett teherbe, az rajott, hogy mi történt?

Figyelt kérdés
Ha a párom tabi mellett sem fog élelvezni bennem, akkor biztos nem leszek terhes?
2017. jan. 25. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
A megszakításos szex még így sem Védekezés. Barátnőm fogamzásgátló tabletta és Megszakításos szex mellett lett várandós
2017. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehetsz terhes, ahhoz minimum csoda kell és valószínűleg az antikrisztus eljövetelét jelenti ha valaki normálisan szedett fogamzásgátló és megszakítás mellett is terhes lesz.

Akik tabi mellett lesznek terhesek 99,9%-ban hazudnak arról, hogy mi történt és valószínűleg elrontották a tabletta szedését. A csoda baba eljöveteléhez meg hozzájárul, hogy nem tudják mit kell tenni antibiotikum szedésekor, összevissza szedik a gyógyszert esetleg ki is marad, vagy szimplán hanyagolják egy vénynélküli megfázásra való készítmény "csökkentheti a fogamzásgátlók hatását" mondatát és mindent csinálnak ugyanúgy tovább.

2017. jan. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
De ha már valaki szed tablettát, miért kell megszakítani? (Persze az első 2 hetet leszámítva). Én nem igazán hiszem el, h valaki tabletta + megszakítás mellett terhes lesz.
2017. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

2 hölgyet ismerek aki tabi mellett ese5 teherbe.

Barátnőm valóban nem vette figyelembe, hogy egy 3 napos hányós- hasmenős vírus után,mikor már nem volt semmi baja eggyütt volt a fêrjével, de nem használtak kiegészítő védekezést.

Babás lett.

A másik hölgyel nem vagyok olyan viszonyban, hogy tudjam az igazat.

Csak a rendelőben hangoztatta h ő gyógyszert szed, mégis terhes maradt.

Az3rt gondolom otz sem volt meg a megfelelő használata a bogyónak.


Én a baba tervez3s előtt 10 évig szedtem, most ismét szedem már lassan egy éve. Figyelek a táj3koztatóban írtakra.

Eddig nem volt problémánk

2017. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem megfelelő tabit irt fel,s ugy jöttem rá,hogy már 2 hete véreztem,elmentem a dokihoz,kiderült,hogy babás voltam.
2017. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták itt előttem, a tabletta mellett akkor lehet teherbe esni ha valaki nem tudja rendesen szedni. bevallom , én is tabletta mellett estem teherbe , de közben antibiotikumot szedtem, és hiába szedtem 16 éve fogamzásgátlót valahogy ez kimaradt hogy antibiotikumot nem lehet mellé szedni, főleg mert utoljára előtte kb. 20 éve szedtem antibiotikumot. De nálunk nem volt gond hogy jött a baba, már 30 évesek elmúltunk, és régóta voltunk együtt.
2017. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra hallgass, aki azt írta, hogy normálisan szedett tabletta mellett nem lehet teherbe esni, és nem kell megszakítás sem. Igaz, lepontozták, de gondolom, olyanok, akik hülyeséget csináltak, és önkritika helyett még mindig a tablettát hibáztatják.

Nagyon fontos elolvasni és megérteni a betegtájékoztatót, ha mindent úgy csinálsz, nem leszel terhes. A másik nagyon fontos, hogy ha bármilyen más gyógyszert vagy gyógyteát (!) vagy gyógyhatású készítményt veszel, akár receptes, akár nem, annak is el kell olvasni a betegtájékoztatóját, hogy írnak-e valamit a fogamzásgátlóval kapcsolatban.

Ha ezeket pontosan betartod, nem kell a párodat megszakítással kínozni, hiszen pont a legjobb résznél szakítanátok meg a dolgot.

Hidd el, ezek a mai tabletták már nagyon biztonságosak.

2017. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A párom mondta, hogy így is megszakitja, biztos ami biztos alapon, de ez egyikünknek sem jó
2017. jan. 25. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Erre én ellenpélda vagyok ;

Két hónapos gyógyszerszedés után (dienille) vissza mentem az orvosomhoz, mert állandóan fájt a fejem mellette.

Hüvelyi ultrahang után kiderült éppen peteérésem van, az orvos csak pillázott... Ha akkor nem dönt ágynak annyira a fejfájás, hogy nincs együttléthez sem kedvem, talán épp a napokban szülnék...

Hozzá teszem, nem vettem be orvosságot, és nem voltam beteg közben, a fejfájást is tűrtem szépen csendesen fájdalom csillapító nélkül.

(nem volt annyira erős azért, hogy gyógyszer kelljen)

2017. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!