Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiráz a hideg! Miért nem jött...

Kiráz a hideg! Miért nem jött meg?! 18/L

Figyelt kérdés
Miután elmúlt(5napos) utána 3-4 nappal szexeltem,és 1-szer belém élvezett.Most már meg kéne jönnie,de még sehol semmi...😕 Nincsenek görcseim sem,mindig szokott lenni,mielőtt megjön de most semmi...a legrosszabb ami megtörténhet hogy terhes leszek,nekem ez lehetetlen mert egy nagyon kellemetlen aktus volt...és bunkó volt velem mit csináljak??! Most vagyok a 27.napon,mindig igy jön meg ...
2017. jan. 26. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesztet,és imádkozz,hgy negatív legyen.
2017. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, párszáz forintért kapsz bármelyik patikában, gyógyszertárban, tescoban.
2017. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet...
2017. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Biztos nagyon kellemetlen volt,ha azt is hagytad,hogy beléd élvezzen.Agyatlan pi.csa vagy,lehetsz terhes nagyon nagy eséllyel.A gyerek pont így készül.
2017. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen az, kellemetlen aktustól is teherbe lehet ám esni.
2017. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne lepődj meg nagyon, ha kiderül, hogy terhes vagy.

Védekezés nélkül szexeltél, peteérés előtt, és késik a vérzésed.

Nagyon jó esélyed van rá, hogy pont azért nem jött meg...


Most már nem tudsz csinálni semmit, csak tesztelsz egyet, hogy minél hamarabb kiderüljön az igazság, aztán legközelebb nem hagyod minden bunkónak, hogy beléd élvezzen.

2017. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem védekeztél..??
2017. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"aztán legközelebb nem hagyod minden bunkónak, hogy beléd élvezzen."


Tudom, hogy nagyon prűd vagyok, de én már azt se hagynám a helyében, hogy minden bunkó belé rakja.

2017. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet csinálj írd meg mi lett!

Pont "jókor" volt az eset babához!Az ima már nem ment mégse hátha csak stresszelsz és azért késik!Ha most nem vagy terhes mindig védekezz!!!?

2017. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"nekem ez lehetetlen mert egy nagyon kellemetlen aktus volt..."


Azt gondolod, hogy csak az esik teherbe aki élvezi is a szexet? Mert 18 évesen lehetne több eszed.

Ha belédélvezett, akkor lehetsz terhes. Csinálj egy tesztet és kiderül.

2017. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!