Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban volt missed ab-om....

Májusban volt missed ab-om. Most voltam dokinál, hüvelyi ultrahangot csinált, minden rendben van, ciklusaim 28 naposak! Mégis úgy félek, hogy sikerülhet-e teherbe esni? Hogy csináljam, hogy ne akarjam olyan görcsösen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig nagyon nehéz kérdés. Én ugyanígy jártam, szintén májusban és most megint próbálkozunk. Az elején nagyon rá voltam görcsölve, de most megbeszéltem magammal, hogy nem ezen fogom törni a fejem egész nap, mert akkor beleőrülök. Sajnos sok rosszat is, de vannak olyan kismamák, akik szintén átestek ezen és másodszorra boldog anyukák lettek. Próbálj meg odafigyelni magadra és hogy egészségesen élj, és akkor Te már mindent megtettél. Szorítok, hogy sikerüljön!
2008. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mot hétfőn volt műtétem és nagyon elvagyok keseredve de közben meg próbálok ujult erővel a következőre koncentrálni,de nem görcsösen.Inkább azon jár az agyam mindig hogy igen is nagyon egészséges életmódot élek addig is hogy mindent megtegyek hogy mihamarabb sikerüljön és egészséges legyen. Sok sikert neked is!
2008. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem júniusban volt spontán vetélésem műtéti befejezéssel. Utána én is nagyon féltem, hogy egyáltalán össze fog-e jönni és ha igen, egészséges lesz-e.

A hét elején kiderült, hogy 3 hónap után újra babát várok (elvileg pont akkor fog születni, amikor az előzővel elvetéltem). Bár van bennem egy kis féleleme, de optimistán nézek a jövőbe.

Szerintem Te is tegyél így, már most szedjél terhesvitamint és akkor minden rendben lesz! Szorítok!

2008. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!