Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja késik, de a teszt...

1 napja késik, de a teszt negatív. Nincs remény?

Figyelt kérdés
tudom mikor volt ovum mert figyelték ultrhanggal 12. én volt. azóta eltelt 15 nap mensi sehol,de a teszt is negatív. azért fura mert nekem sohasem késett még csak 2x de akkor terhes voltam mind a 2x. létezhet hogy még nem mutatja ki? nem első vizeletből csináltam hanem most délelött. szerintetek?
2017. jan. 27. 10:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem kesett sosem. Es ugyanígy voltam a multhónapban, ciszta miatt kesett. Elofordul h "csak ùgy kesik"! Mindenfele nagy gond nèlkül! De viszont olyat is hallottam, hogy par nap kèsès után tesztelt valaki pozit. Sztem tesztelj majd újra! Van meg remény!:)
2017. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem adnám fel a reményt,a HCG szint mindenkinél más ütemben nő. Az én tesztem csak 6 nap késés után lett pozi. Drukkolok!
2017. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

cisztám nincs most volt peteérés követős uh 12.e óta csak nem lett :/ utolsó és neked középidőben volt peteérésed hogy később mutatta a teszt? mert nekem biztos hogy a 15. ciklusnapon volt(január 12.én)

együtt is voltunk 10.11.12 én azért is biztam nagyon hogy sikerült de igy hogy a teszt negatív... :/ csak nem értem akkor miért nem jön meg a mensi

2017. jan. 27. 12:25
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Mérd meg holnap reggel az ébredési hődet! Ha 37 vagy fölötte van, akkor terhes vagy.
2017. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

van görbém mértem egész hónapban.


[link]

2017. jan. 27. 13:50
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Totál "egy cipőben járunk".

12.-én volt ovu, szintén késik, teszt -


Drukkolok

2017. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
basszus. én nem tudom mivan :/ kitartás neked is. gondolom te is kivagy. idegörlő ez. se mensi de a teszt is negatív.. majd írj hogy mi lett.
2017. jan. 27. 14:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Az azert nem ugy van..en is mertem !! Mindenkinek mas, nem 37felett kell legyen, hanem a sajat hodhoz kepest 2-3tizeddel fentebb. Nekem babásan 36,8volt
2017. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

napok óta fura érzésem van(amolyan nem vagyok egyedül)

néha émelygek, gyomorégés, étvágytalanság, megjön érzésem van, pedig nem szokott csak amikor már tudom hogy megjött

3. baba lenne, az első 2-nél is pont ezt éreztem...

2017. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

nekem az alaphőm 36.4 36.5 most párnapja 36.8 37.0

tudom hogy nem kell 37 fok felett legyen ahhoz hogy babás legyen az ember :)


Utolsó nekem semmi tünetem. mellem nem fáj,pedig szokott de ma egész hónapban nem fájt. mindjárt megjön érzésem van 5-6napja de nem folyamatosan. inkább csak este meg éjjel. reggel se tudok tesztelni koncentrált pisivel mert 6x minimum ki kell mennem pisilni most éjjel is alig aludtam mert állandóan pisilnem kellett :/ szerintem nekem biztos megjön. félidőben volt ovum 15. ciklusnapon,már ki kellene mutatnia,csak nem értem miért nem jött még meg

2017. jan. 27. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!